تاریخ: ۹:۵۰ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت پرسپولیس گفت: فکر می‌کنم حرکات شفر در بازی بی‌تأثیر نبود و استرس را به بازیکنان استقلال منتقل می‌کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدحسین کاشی‌نژاد درباره دربی هشتاد و پنجم پایتخت اظهارداشت: بازی خیلی خوبی بود و میل خواستن در هر دو تیم وجود داشت. فکر می‌کنم پرسپولیس نسبت به ۴-۵ بازی آخر خود میل خواستن بیشتری داشت، البته من فکر می‌کردم پرسپولیس در نبود مسلمان که اواخر بازی به میدان آمد و طارمی در اُفت باشد اما نفرات جایگزین مثل منشا و بشار رسن خوب کار کردند. استقلال هم نسبت به هفته‌های قبل تغییراتی داشت. با دو مسابقه‌ای که از استقلال با شفر دیدیم فکر می‌کنم این تیم به روزهای خوب برگردد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره حواشی اواخر بازی تصریح کرد: این اتفاقات در فوتبال ایران طبیعی است چرا که احساس حاکم است. وقتی تیمی گل می‌خورد میل هجومی دارد اما پرسپولیس با سید جلال حسینی در خط دفاع خوب کار کرد. استقلال هم ۱۰ دقیقه اول بازی خوب بود اما پرسپولیس توانست برنامه‌هایش را دیکته کند. نیمه دوم هر دو تیم خوب بودند، استقلال در ۱۰ دقیقه پایانی بازی سعی می‌کرد از جناحین و ارسال توپ به گل برسد چرا که کسی را نداشت بتواند از عمق به پرسپولیس نفوذ کند بنابراین با خطا و ارسال توپ سعی می‌کردند به گل برسند. امروز روز خوب بیرانوند بود.

کاشی‌نژاد در پاسخ به این سوال که فکر می‌کردید دربی به سود پرسپولیس به پایان برسد؟ عنوان کرد: بعد از دیدن بازی استقلال و نساجی و همینطور بازی‌های پرسپولیس در چند وقت اخیر کمی نگران بودم اما پرسپولیس خیلی خوب کار کرد.

وی درباره تعداد خطاهای این بازی یادآور شد: استقلال ۷ اخطار و پرسپولیس ۳ اخطار داشتند، فکر می‌کنم در اخطارهای استقلال حرکات شفر بی‌تأثیر نبود. او استرس را به بازیکنان انتقال می‌داد، باید کمی ملایم‌تر برخورد می‌کرد، فکر می‌کنم برای استقلالی‌ها تداعی شده بود که این بازی را می‌برند به همین دلیل انتهای مسابقه به تشنج کشیده شد.

/فارس

پاسخی بگذارید