تاریخ: ۲۲:۱۲ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: برانکو عاشق ایران و پرسپولیس است و مشکلی برای ادامه کارش وجود ندارد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حمید گرشاسبی در مورد پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال، اظهار داشت: بازی خوبی بود. با توجه به اینکه استرس بالایی در بازی حاکم بود اما بازیکنان پرسپولیس عملکرد قابل قبولی داشتند و خوشحالم که این بازی برای ما ختم به برد شد.

وی ادامه داد:‌به هواداران هر دو تیم تبریک می‌گویم که با این شور به ورزشگاه آمدند و در پایان هم با آرامش ورزشگاه را ترک کردند. در مورد این موضوع هم باید گفت همه چیز ختم به خیر شد.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص مذاکره با برانکو برای تمدید قراردادش، گفت: مشکلی نیست. حرف‌هایی زده شده و به زودی جمع‌بندی هم می‌شود. برانکو عاشق ایران و عاشق پرسپولیس است. فکر می‌کنم با برنامه‌ریزی‌های خوبی که انجام شده و موفقیت‌های اخیر باشگاه پرسپولیس مشکلی وجود نداشته باشد و برانکو به کارش ادامه دهد.

گرشاسبی در خصوص ادامه کار طاهری در باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: پرسپولیس باشگاه بزرگی است و کار کردن در آن سخت است. با توجه به قانونی که اخیرا مجلس وضع کرده مبنی بر عدم کمک به باشگاه‌های حرفه‌ای، کار سخت‌تر هم شده است اما خوشبختانه کارهای باشگاه با سرعت خوبی در حال پیشروی است.

وی ادامه داد: کمی بدهی مالی وجود داشت که آنها هم حل شد و هیچ مشکلی سد راه باشگاه پرسپولیس وجود ندارد. امیدوارم با حمایت‌ها و تلاش تمام مسئولان این تیم پرطرفدار همیشه سر پا باشد.

/فارس

پاسخی بگذارید