تاریخ: ۱۷:۲۸ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۱
نام نویسنده: sobhan

با ۵ گلی که کریستیانو رونالدو امروز مقابل اسپانیول به ثمر رساند، تعداد گل هایش برای رئال در لالیگا به ۲۳۰ گل رسید و بدین ترتیب از رکورد رائول گونزالس پیشی گرفت.   به گزارش “مازنداسپرت“، رئال مادرید دقایقی پیش با درخشش رونالدو موفق شد با ۶ گل بر اسپانیول غلبه کند. ۵ گل از […]

با ۵ گلی که کریستیانو رونالدو امروز مقابل اسپانیول به ثمر رساند، تعداد گل هایش برای رئال در لالیگا به ۲۳۰ گل رسید و بدین ترتیب از رکورد رائول گونزالس پیشی گرفت.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، رئال مادرید دقایقی پیش با درخشش رونالدو موفق شد با ۶ گل بر اسپانیول غلبه کند. ۵ گل از این ۶ گل را کریستیانو رونالدو به ثمر رساند تا در لالیگا ۲۳۰ گله شود. بدین ترتیب او از رکورد ۲۲۸ گل رائول برای رئال در بازی های لالیگا نیز پیشی گرفت تا به تنهایی رکورددار گلزنی در تاریخ این رقابت ها برای رئال مادرید شود.
رونالدو در ۲۰۳ بازی موفق به ثبت ۲۳۰ گل شده؛ در حالیکه رائول، ۲۲۸ گل خود را در ۵۵۰ بازی برای رئال به ثمر رسانده بود.

او دومین ۵ گله خود را نیز امشب به ثبت رساند. فصل گذشته رونالدو در برتری ۹-۰ رئال برابر گرانادا موفق به زدن ۵  گل شده بود. در تاریخ لالیگا، رونالدو پس از مسی(۲۸۵ گل)، زارا(۲۵۱ گل) و هوگو سانچس(۲۳۴گل)، در رده چهارم برترین گلزنان قرار دارد.
البته رونالدو هنوز پشت سر رائول گونزالس در تعداد گلزنی در تمام رقابت ها برای رئال قرار دارد که پیش بینی می شود در همین فصل، این رکورد را نیز از آن خود کند.
رونالدو همچنین به اولین بازیکن در تاریخ لالیگا بدل شد که در زمین حریف موفق به زدن ۵ گل شده است.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید