تاریخ: ۲۱:۳۵ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: بعد از اینکه با وجود شکست از سوی هواداران تشویق شدیم، افتخار کردم که پیراهن استقلال را می‌پوشم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،خسرو حیدری بعد از شکست استقلال در دربی ۸۵ گفت: شرمنده هواداران هستیم، آنها بعد از بازی با وجود شکست تیم، ما را تشویق کردند و واقعاً افتخار کردم که پیراهن استقلال را بر تن می‌کنم.

وی افزود: بازی را خوب شروع کردیم و در دقیقه ۵ شانس گلزنی داشتیم. روی موضوعی که کار کرده بودیم گل خوردیم، موقعیت‌های گل مناسبی در هر دو نیمه داشتیم و سوار بر بازی بودیم و می‌توانستیم در این بازی برنده شویم.

مدافع تیم فوتبال استقلال در رابطه با اعتراضاتش به داور تصریح کرد: بازیکنی نیستم که به داور اعتراض کنم اما به اندازه یک سال پیر شدم، با داور وسط بخصوص کمک‌داوری که در نیمه دوم سمت پرسپولیسی‌ها بود به مشکل خوردیم. در چند صحنه روی هوا می‌رفتم اما داور اعتقادی به خطا نداشت. تا حالا به داور اعتراض نکردم اما اولین بار بود که به این داور اعتراض می‌کردم. داور امروز استقلال را خیلی اذیت کرد.

حیدری در رابطه با اینکه پرسپولیسی‌ها او را با سنگ زدند، تصریح کرد: این اتفاقات زیاد جالب نیست.

وی در مورد پنالتی که داور برای پرسپولیس گرفت، تصریح کرد: پنالتی را کارشناسان باید نظر بدهند که آیا پنالتی درست بوده یا نه. برخی می‌گویند داور باید چشمی را اخراج می‌کرد اما اینطور نیست. طبق قانون جدید اگر بازیکن جدا شده باشد و او را سرنگون کند اخراج دارد اما مدافع ما چسبیده به بازیکن پرسپولیس بود و گلر هم خیلی نزدیک بود، در کل امروز از نظر داوری اذیت شدیم.

کاپیتان استقلال در بازی امروز در رابطه با اینکه آیا امیدی به بهبود شرایط استقلال هست؟ اظهارداشت: علیرضا منصوریان هم برای استقلال زحمت کشید، وینفرد شفر به تازگی آمده و خودش هم گفت ای کاش دربی چند هفته دیگر بود. ما امروز عملکرد خوبی داشتیم و می‌توانستیم بازنده نشویم، پرسپولیس بجز پنالتی موقعیت خاصی نداشت و ما حدود ۵ موقعیت خوب داشتیم، ۳ موقعیت مناسب در نیمه دوم به دست آوردیم اما انگار توپ‌ها نمی‌خواستند وارد دروازه شوند.

/فارس

پاسخی بگذارید