تاریخ: ۲۱:۳۰ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: پرسپولیس روی تک موقعیت یک پنالتی گرفت در حالی که نمی‌توان گفت حق آنها برد بود و حق ما شکست.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، امید ابراهیمی پس از شکست استقلال در دربی ۸۵ گفت:‌ابتدا از هواداران که ۹۰ دقیقه از تیم حمایت کردند و حتی با وجود شکست باز هم تیم را تشویق کردند، تشکر می‌کنم. شرمنده آنها شدیم  نهایت تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا استقلال را به آنچه استحقاق دارد، برسانیم.

وی ادامه داد:‌ امروز خوب یبازی کردیمو پرسپولیس روی تک موقعیت یک پنالتی گرفت هر چند فکر نمی‌کنم پنالتی درست بوده باشد. از پشت که صحنه را می‌دیدم وفکر می‌کنم روزبه اول توپ را زد. نیمه دوم چند موقعیت خوب داشتیم که می‌توانستیم تبدیل به گل کنیم اما نشد. باید تلاش کنیم تا بازی‌های آینده جبران کنیم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا پرسپولیس امروز خوب بود یا نه،‌گفت: نمی‌توان گفت برد حق پرسپولیس بود. امروز روزی بود که استقلال نباید می‌باخت و حق ما شکست نبود. موقعیت‌های بیشتری از آنها داشتیم اما تبدیل به گل نشد و بازی را واگذار کردیم.

ابراهیمی درباره قضاوت داور مسابقه، گفت: کنترل بازی از دست داور خارج شد. در خیلی از صحنه‌ها می‌توانست بازی را کنترل کند. در چندین صحنه خطاهایی گرفت که بازیکان ما را عصبی کرد در حالی که می‌توانست نگیرد. به نظرم داور می‌توانست قضاوت بهتری داشته باشد. استقلال هم باید بهتر از این‌ها باشد و باید تلاش کنیم تیم را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم.

/فارس

پاسخی بگذارید