تاریخ: ۲۱:۲۵ :: ۱۳۹۶/۰۸/۰۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مربی تراکتورسازی گفت: فجر منطقی بازی کرد و بازیکنان ما هم این تیم را دست کم گرفته بودند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مجتبی حسینی پس از برتری ۵ بر ۲ تراکتورسازی مقابل فجرسپاسی در جام حذفی اظهار داشت:‌ بازی سختی بود چون فجر تیم جوان و پرانرژی داشت. مسابقه را خوب شروع نکردیم اما در ادامه خوشبختانه خوب تمام کردیم.  به بازیکنان‌مان خسته نباشید می‌گویم که با تمام توان بازی کردند و امیدوارم همین روند را ادامه دهیم. فجر چون منطقی بازی کرد و بچه‌های ما در ابتدا حریف را دست کم گرفته بودند.

وی گفت: با یک تیم خوب و قوی بازی کردیم اما اتفاقاتی که برای تراکتورسازی افتاده را باید در نظر بگیریم ما از نظر بازیکن تحت فشار هستیم از سوی دیگر زمین هم کیفیت خوبی ندارد و در دقت بازیکنان تأثیر می‌گذارد و در این شرایط بازی کردن سخت است.

مربی تراکتورسازی در مورد محرومیت مهدی کیانی عنوان کرد: مسئولان رایزنی می‌کنند تا این مسائل برطرف شود. با محرومیت کیانی ضربه بزرگی به ما زدند چون او یکی از ارکان تیم ما بود.

وی در مورد اینکه چرا محرومیت بازیکنان استقلال و پرسپولیس بخشیده می‌شود و تراکتورسازی نه، گفت: مسئولان ان دو باشگاه توانستند نظر کمیته اخلاق را تغییر دهند. از سوی دیگر آنها با فشار رسانه‌ها می‌توانند اما تیم‌های دیگر نه. وقتی هواداران هم این موضوع را از ما می‌پرسند جوابی نداریم. مهدی کریمی خودش نامه‌ای به کمیته اخلاق نوشته و ما هم به صورت شفاهی و کتبی با آنها رایزنی می‌کنیم.

حسینی در مورد ادامه شرایط تراکتورسازی گفت: فوتبال یک شگفتی است تجربه زیادی در جام حذفی داریم و ۳-۴ فینال و نیمه‌نهایی را تجربه کرده‌ایم و می‌توانیم موفق باشیم.

/فارس

پاسخی بگذارید