تاریخ: ۱۷:۲۵ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۱
نام نویسنده: sobhan

دیدار تیم های اسپانیول و رئال مادرید از هفته سوم لالیگا با درخشش رونالدو و نتیجه ۶-۰ به سود رئال مادرید خاتمه یافت.   به گزارش “مازنداسپرت“، رئال مادرید پس از کسب یک برد و یک تساوی از دو بازی اول خود در لالیگا، به زمین اسپانیولی آمده بود که از دو بازی قبلی خود […]

دیدار تیم های اسپانیول و رئال مادرید از هفته سوم لالیگا با درخشش رونالدو و نتیجه ۶-۰ به سود رئال مادرید خاتمه یافت.

 

به گزارش “مازنداسپرت“، رئال مادرید پس از کسب یک برد و یک تساوی از دو بازی اول خود در لالیگا، به زمین اسپانیولی آمده بود که از دو بازی قبلی خود یک برد و یک شکست کسب کرده بود. رئالی ها آخرین بار ۴ ماه پیش بود که به این زمین آمده بودند و با درخشش رونالدو و هت تریک او، ۴-۱ به پیروزی رسیدند.

بازی با حملات اسپانیول شروع شد و این تیم در همان ابتدای بازی توسط کایسیدو می توانست به گل دست یابد. این مهاجم اکوادوری، راموس را با سرعت بالایش جا گذاشت اما ضربه او را ناواس به کرنر فرستاد.


رئال پس از این حمله خطرناک اسپانیول به خود آمد و در دقیقه ۷ به گل رسید.پاس عمقی عالی مودریچ به رونالدو رسید تا این بازیکن پس از یک کنترل خوب و ضربه ای دقیق، به طلسم گل نزدن هایش پایان دهد. ۸ دقیقه بعد، رونالدو به گل دوم خود نیز دست یافت. رئال بخاطر خطای مدافع اسپانیول روی بیل، صاحب یک ضربه پنالتی شد. رونالدو مطابق معمول پشت توپ قرار گرفت و گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند.

در دقیقه ۲۰ بود که رونالدو با زدن گل سوم، هت تریکش را کامل کرد. این بار گرت بیل بود که با یک سانتر دقیق به درون محوطه جریمه، رونالدو را در موقعیت گلزنی قرار داد و این بازیکن با وجود اینکه از سوی مدافع حریف به سختی شارژ شده بود، توپ را به قعر دروازه روانه کرد.


این پایان کار نبود چرا که رئال در دقیقه ۲۹ توسط بنزما به گل چهارمش نیز دست یافت. پاس بیل به رونالدو رسید و این بازیکن نیز از چپ، پاس دقیقی را برای بنزما ارسال کرد. مهاجم فرانسوی رئال هم از درون محوطه جریمه، دروازه خالی اسپانیول را گشود تا کهکشانی ها ۴-۰ پیش بیفتند.
بنزما در دقیقه ۴۴ می توانست گل پنجم رئال را نیز به ثمر برساند اما ضربه او به تیر برخورد کرد تا نیمه اول با همان ۴ گل به اتمام برسد.

نیمه دوم، رئال مادرید که از پیروزی خود اطمینان داشت، کمی محتاطانه تر به بازی ادامه داد؛ هرچند اسپانیول نیز که تا پشت محوطه جریمه رئال به خوبی پیش می آمد، زور گلزنی به کهکشانی ها را نداشت.

رئالی ها برای زدن گل پنجم،۱۶دقیقه انتظار کشیدند تا اینکه رونالدو موفق شد در دقیقه ۶۱، گل چهارم خود در این بازی را نیز به ثمر برساند. نفوذ گرت بیل از جناح راست و پاس عالی او در دهانه دروازه، رونالدو را در موقعیت گلزنی قرار داد تا او نیز آسان ترین کار ممکن را انجام دهد.

۲۰ دقیقه بعد، رونالدو گل پنجم خود را نیز به ثمر رساند تا روز رویایی خود را تکمیل کند. لوکاس که در نیمه دوم به جای بنزما وارد زمین شده بود، با یک دریبل عالی، مدافع مقابلش را جا گذاشت و رونالدو را با یک پاس کوتاه، در موقعیت خوبی قرار داد و او نیز با ضربه ای دقیق، خودش را ۵ گله و رئال را ۶ گله کرد.

بدین ترتیب کهکشانی ها به دومین برد فصل خود دست یافته و ۷ امتیازی شدند. رونالدو نیز با پشت سر گذاشتن رائول، رکورددار گلزنی برای رئال مادرید در تاریخ رقابت های لالیگا شد.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید