تاریخ: ۱۶:۰۱ :: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدافع سابق تیم استقلال گفت: شفر مربی با تجربه‌ای است و با دید و شناخت کافی مسئولیت تیم استقلال را پذیرفته و مسئولیت نتایج آن هم کاملا با خودش است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سعید لطفی  اظهار داشت: من بازی استقلال مقابل فولاد را ندیدم چون همزمان با آن بازی تیم خودمان (نفت مسجد سلیمان) تمرین داشت. اما شنیدم باوجود مالکیت توپ بالایی که این تیم داشت حتی یک موقعیت گل هم نتوانست ایجاد کند و هواداران هم از نحوه بازی استقلال رضایت نداشتند. البته دیدم شفر در یک مصاحبه توپ را به زمین مربیان قبلی انداخت و از بدنسازی تیم ایراد گرفت که این را من فرار رو به جلو می‌دانم.

وی افزود: اگر بدنسازی استقلال ایراد داشت که مربی بدنساز آن همین آقای مک درموت بود که هم در گذشته دستیار شفر بوده و هم الان شفر او را برای دستیاری خودش تایید کرد. اگر کار ایشون ایراد داشت شفر چرا دوباره از او دعوت به کار کرد؟

مدافع پیشین استقلال تصریح کرد: شفر یک مربی با تجربه است وحتما با مطالعه و شناخت کافی از بازیکنان و شرایط استقلال هدایت این تیم را پذیرفته است. خود آقای افتخاری گفتند شفر در دوبی یک دفترچه داشت که نام همه بازیکنان در آن نوشته بود و خصوصیات بازیکنان استقلال را می‌دانست و حتی از وضعیت مصدومان ما هم اطلاع داشت. پس شفر با شناخت مسئولیت استقلال را پذیرفته است و این حرفه‌ای نیست الان که تیم مقابل فولاد خوب بازی نکرده پای مربیان قبلی را میان بکشند. از همان بازی با فولاد تا آخرین روزی که شفر سرمربی باشد مسئولیت مستقیم همه نتایج تیم چه خوب و چه بد با ایشان است و ارتباطی به مربیان سابق ندارد.

پیشکسوت آبی‌ها ادامه داد: الان هم نگرانی هواداران استقلال دربی است و چشم امید همه به شفر و تجربه او که باید دید در این دیدار حساس چه نتیجه‌ای رقم می‌خورد. شفر باید از همه تجربه‌اش در این بازی استفاده کند. برای هواداران استقلال و پرسپولیس باختن در این دیدار سنتی هیچ توجیهی ندارد و آنها از مربیان خود بهانه نمی پذیرند. چون هواداران سرخابی طاقت شکست در دربی را ندارند.

لطفی در ادامه خاطرنشان ساخت: بهرحال باید به همین آقای شفر هم فرصت کافی داد تا بتواند تفکراتش را بر تیم  القا کند.

مربی تیم نفت مسجد سلیمان در مورد پیروزی با ارزش این تیم در لیگ دسته اول و حفظ موقعیت صدرنشینی گفت: ما تیم یک دست و خوبی داریم و این هفته هم خارج از خانه برنده شدیم. رقابت در لیگ یک بسیار فشرده است و هر هفته ممکن است صدر جدول دستخوش تغییراتی شود. نفت مسجد سلیمان تاکنون خارج از خانه شکست نخورده و ما تنها یکبار در خانه شکست را تجربه کردیم.

وی افزود: صعود به لیگ برتر بسیار سخت است و تیم های خوبی در لیگ یک حضور دارند. از این که نفت مسجد سلیمان هم در کورس صعود قرار دارد بسیار خوشحالم و  امیدوارم در پایان فصل بتوانیم جشن صعود به لیگ برتر بگیریم. گرچه همانطور که گفتم رقم زدن این اتفاق بسیار سخت است.

/مهر

پاسخی بگذارید