تاریخ: ۱۵:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
نام نویسنده: سیده روجا شجری

وزیر ورزش و جوانان، گفت: در صورتی که اصلاحات اساسنامه کمیته انجام شود انتخابات با اساسنامه جدید انجام می‌شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در حاشیه شورای عالی ورزش همگانی در جمع خبرنگاران در خصوص آمار افرادی که ورزش همگانی را دنبال می‌کنند، اظهار داشت: ما نمی‌توانیم همه فضاهای خصوصی را پایش کنیم به عنوان مثال نمی‌توانیم ببینیم در خانه‌ها چه تعداد ورزش می‌کنند اما ۲۱ درصد آماری که اعلام شد درصدی است که می‌توانیم پایش کنیم.

وی درباره بودجه ورزش همگانی و افزایش آن در سال آینده، گفت: امسال تا جایی که کار کنند بودجه را افزایش می‌دهیم و با توجه به افزایش بودجه، بودجه همگانی هم افزایش می‌یابد.

وزیر ورزش وجوانان در ادامه در خصوص محرومیت طارمی و همین‌طور باشگاه پرسپولیس، تصریح کرد: نمی‌دانم این موضوع را از فدراسیون بپرسید. همه سؤالات شما از استقلال و پرسپولیس است.

سلطانی‌فر در پاسخ به این سؤال که شما خودتان به موضوع بسکتبال بانوان ورود کردید، نظرتان درباره پرسپولیس چیست، عنوان کرد: فدراسیون باید کارها را انجام دهد اما اگر لازم شد ما هم انجام می‌دهیم.

وی در پاسخ به سؤال دیگر مبنی بر اینکه شنیده شده علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری از سمت خود استعفا کرده، گفت: من این موضوع را نشنیده‌ام و الان از شما می‌شنوم.

وزیر ورزش وجوانان در ادامه درباره اینکه شما تأکید کردید فدراسیون‌ها نباید با سرپرست اداره شوند اما تعدادی از فدراسیون‌ها سرپرست دارند، یادآور شد: بعضی از فدراسیون‌ها مثل بوکس زمانی که ناطق نوری استعفا کرد، نمی‌دانستیم و نمی‌توانستیم سرپرست بگذاریم بنابراین چنین مواردی اتفاق می‌افتد. بقیه فدراسیون‌ها که با سرپرست اداره می‌شوند را پیگیر هستیم تا کارهایشان انجام شود.

سلطانی‌فر در پایان در پاسخ به این سؤال که کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک در مصاحبه‌ای اعلام کرده شما پیگیر هستید تا اساسنامه کمیته تا انتخابات برسد یادآور شد: اگر اصلاحات انجام شد و رسیدیم در این صورت انتخابات با اساسنامه جدید انجام می‌شود اگر نه با اساسنامه قدیم انتخابات را برگزار می‌کنیم.

وی در پایان تأکید کرد: انتخابات کمیته ملی المپیک در زمان مقرر انجام می‌شود.

/فارس

پاسخی بگذارید