تاریخ: ۱۸:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مهاجم تیم فوتبال نوجوانان ایران، گفت:‌ خوشحالم در این بازی‌ها توانستم عملکرد خوبی را از خود نشان بدهم اما هرگز قانع نمی‌شوم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اللهیار صیادمنش در نشست خبری پیش از بازی امروز مقابل اسپانیا، عنوان کرد: خوشحالم در این بازی‌ها توانستم عملکرد خوبی را از خود نشان بدهم اما هرگز قانع نمی‌شوم. اگر توانستم خوب کار کنم به خاطر همکاری و کمک هم تیمی‌هایم بوده است. از سال گذشته برنامه ما برای جام جهانی آغاز شد.

وی درباره غیبت یونس دلفی در بازی اسپانیا و تاثیر آن در این مسابفه گفت: یونس بازیکن باکیفیت و خوبی است. اما همانطور که گفتم ما یک تیم به معنای واقعی هستیم و همه نفرات با همه وجود برای موفقیت تیم تلاش می کنیم.به اسپانیا احترام می گذاریم اما ما اینجا هستیم که همه حریفان را شکست بدهیم.

صیادمنش درباره اینکه آیا پس از حضور در جام جهانی و موفقیت در این مسابقات به بازی در باشگاههای بزرگ اروپایی می اندیشد یا نه تصریح کرد: برای هر کسی حضور در جام جهانی یک آرزو است. اینجا همه تلاش می‌کنند که بتوانند شایستگی هایشان را نشان بدهند. با این وجود به تنها چیزی که اینجا فکر می‌کنیم جام جهانی و بازی اسپانیا است.

/فارس

پاسخی بگذارید