بابلی ها آلومینیوم را ذوب کردند
تاریخ: ۱۷:۳۹ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
نام نویسنده: علی گرجی پور
برد شیرین شاگردان نکونام در بازی خارج از خانه

از سری مسابقات لیگ دسته اول کشور

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم فوتبال خونه به خونه بابل از سری مسابقات لیگ دسته اول کشور میهمان تیم آلومینیوم اراک بود که در نتیجه شاگردان جواد نکونام با نتیجه یک بر صفر میزبان خود را شکست دادند.

بازی از ساعت ۱۵ در ورزشگاه اختصاصی تیم آلومینیوم اراک آغاز شد.
دقیقه۲ سجاد عاشوری، ضربه ارسالی از روی نقطه کرنر را در همان ابتدای بازی به گل اول خونه به خونه بابل تبدیل کرد تا از حریف میزبانش یک بر صفر پیش بیفتد.
بعد از گل نیز تیم خونه به خونه چند موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه قویدل ایجاد کرد که منتج به گل نشد.
نیمه اول این دیدار با همان نتیجه یک بر صفر به سود بابلی ها به پایان رسید.
اما با شروع نیمه دوم این شاگردان بصیری بودند که حملاتی را روی دروازه خونه به خونه پایه ریزی کردند ولی مدافعان تیم خونه به خونه با دفاع بی نقص خود حملات آن ها را خنثی کردند.
در نیمه دوم هر دو تیم بازی درگیرانه و پرفشار را در دستور کار خود قرار دادند و تیم آلومینیوم نیز که از حمایت تماشاگران خود برخوردار بودند نمی خواستند سه امتیاز این بازی خانگی را به آسانی تقدیم بابلی ها کنند.
دقیقه ۶۸ پس از شوت های پی در پی اراکی ها، بازیکنان آلومینیوم در یک صحنه می توانستند روی یک سانتر ارسالی دروازه خونه به خونه که با خروج اشتباه میررسول حسینی خالی شده بود باز کنند که بهادر عبدی نتوانست دروازه خالی خونه به خونه را باز کند و این تیم خونه به خونه بابل بود که با یک بازی حساب شده از تک گل خود حفاظت کند و بازی با همان نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان نکونام به پایان رسید تا بابلی ها سه امتیاز شیرین و حساس را از آن خود کنند.

پاسخی بگذارید