تاریخ: ۹:۱۱ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا
صنیعی‌فر: استقلال با همین منوال در آینده به مشکل برمی‌خورد/ نساجی شانس صعود به لیگ برتر را دارد

مالک باشگاه نساجی، گفت: با وجود بازیکنان و مربیان خوبی که داریم به صعود به لیگ برتر امیدوار هستیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،

فرهاد صنیعی‌فر مالک باشگاه نساجی مازندران در خصوص شکست این تیم مقابل استقلال در جام حذفی، گفت: بچه‌ها در این بازی عملکرد خوبی داشتند به خصوص در نیمه دوم اما من عادت ندارم در خصوص داوری‌ها صحبت کنم و این موضوع را به کارشناسان اهل فن می‌سپارم، من خیلی اهل انتقاد کردن نیستم اما ما به عنوان یک تیم لیگ یکی تلاش کردیم تا از این بازی دست پر بیرون بیاییم.

وی ادامه داد:‌از طرفی ما چند روز قبل یک بازی سخت انجام دادیم و روی تیم ما فشار زیادی بود. ما یک تیم نیمه حرفه‌ای هستیم و خیلی حرفه‌ای نیستیم امیدوارم باشگاه استقلال بتواند این شرایط را به خوبی مدیریت کند چرا که اگر بخواهند با همین منوال جلو بروند در آینده به مشکل خواهند خورد.

مالک باشگاه نساجی در پاسخ به این سوال که آیا تیم شما پتانسیل صعود به لیگ برتر را دارد یا نه، افزود: قطعا همین طور است ما من نباید در این باره نظر دهم بلکه دیگران باید در خصوص تیم ما صحبت کنند، اما ما با این شرایط و با پتانسیلی که داریم به همراه تماشاگران پرشورمان امید زیادی به لیگ برتری شدن داریم. خوشبختانه مربیان و بازیکنان خوبی هم داریم که البته کمی باید با تجربه‌تر شوند.

پاسخی بگذارید