تاریخ: ۲۰:۳۷ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا
پاشازاده: اگر بازی در قائمشهر برگزار می‌شد، داستان فرق می‌کرد/ بد نیست داوران كمي حرفه‌ای باشند

سرمربی نساجی مازندران پس از دیدار با استقلال تهران گفت روی اشتباهات فردی گل خوردیم و اگر بازی در قائمشهر برگزار می‌شد، داستان تفاوت می‌کرد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)، و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، مهدی پاشازاده پس از دیدار با استقلال در جام‌حذفی که با نتیجه ۲-۱ به سود آبی‌پوشان پایتخت به پایان رسید، گقت: نمی‌خواهم حرف‌های کلیشه‌ای بزنم و بگویم برخی از بازیکنانم برای اولین بار بود که بازی در ورزشگاه آزادی و رویارویی با استقلال را تجربه می‌کردند. با این حال ما روی اشتباهات فردی گل خوردیم. شاید اگر بازی در قائمشهر برگزار می‌شد، داستان تفاوت می‌کرد.
سرمربی نساجی ادامه داد: بچه‌های تیمم در این بازی خیلی خوب بودند و مخصوصاً در نیمه دوم با صحبت‌هایی که با آنها کردیم توانستیم نبض بازی را در اختیار بگیریم.
وی درباره تماشاگران پرشور نساجی نیز گفت: واقعاً به طرفداران عزیزمان خسته نباشید می‌گویم که از دقیقه اول تا آخر پای کار بودند و ما را تشویق کردند. واقعاً این هواداران نمونه هستند، از تک تک آنها تشکر می‌کنم.
پاشازاده افزود: از تک تک بازیکنان تیمم هم تشکر می‌کنم، چرا که آنها سه روز پیش بازی پرفشاری را در کرمان داشتند و در بازی امروز پا به پای استقلال و بازیکنان بزرگش دویدند، اما دو گل بد خوردیم مخصوصاً گلی که در نیمه اول دریافت کردیم.
سرمربی نساجی در خصوص اخراجش و همچنین اعتراضی که بابت این تصمیم به داور مسابقه داشت، اظهار داشت: من واقعاً چیزی نگفتم و فقط گفتم: «اِ». داور کاری را کرد که باید انجام می‌داد. بد نیست که داوران‌مان هم مقداری حرفه‌ای باشند. انگار اینجا (اشاره به محوطه فنی) مرز مکزیک و آمریکاست که داور چهارم مدام به من تذکر می‌داد که از خط عبور نکنم. اینجا دبستان نیست که کسی مواظب من باشد!
او در خصوص اینکه بعد از اخراج حاضر نمی‌شد زمین را ترک کند نیز، بیان داشت: من فقط از داور توضیح می‌خواستم که دلیل اخراج من چه بوده است و من می‌خواستم که این را به من بگوید.

پاسخی بگذارید