تاریخ: ۱۰:۴۲ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

گرگان – بازیکن تیم بسکتبال شهرداری تبریز با بیان اینکه بازی کردن در گرگان همواره لذت خاصی دارد اظهار امیدواری کرد تا تیم یس آل گرگان تبدیل به یکی از قطب‌های بسکتبال شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،آرن داوودی شامگاه پنجشنبه پس از پیروزی خارج از خانه تیم شهرداری تبریز مقابل یس آل گرگان در هفته دوم لیگ برتر بسکتبال در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: تیم ما یک هفته قبل از شروع لیگ برتر بسته شد و بازی اول را به مهرام واگذار کردیم، اما در دیدار مقابل یس آل گرگان با تلاش و تمرکز بالا پیروز شدیم.

وی افزود: یس آل گرگان تیم خوب و نوپایی است و امیدوارم در آینده مانند تیم شهرداری گرگان تبدیل به یکی از قطب‌های بسکتبال شود.

وی تصریح کرد: بازی کردن در گرگان و جلوی این تماشاگران پرشور لذت خاصی دارد و برای بسکتبال گرگان آرزوی موفقیت می‌کنم.

بازیکن پیشین تیم ملی بسکتبال در خصوص شرایط این تیم گفت: بازیکنان خوبی جذب کردیم و امیدواریم با کمک کادر فنی نتایج خوبی بگیریم، در حال حاضر هدف‌مان این است که قدم به قدم بهتر شویم.

داوودی ادامه داد: هفته آینده بازی سختی مقابل آبادان داریم و تمام فکر و ذهن ما این بازی است، آنها تیم قدرتمند و قابل احترامی دارند و تمام تلاش خود را برای کسب نتیجه در این دیدار انجام خواهیم داد.

وی در خصوص حضور مهران حاتمی به عنوان سرمربی تیم ملی روی نیمکت شهرداری تبریز، خاطرنشان کرد: با وجود این همه تجربه هنوز هم در حال یادگیری از آقای حاتمی هستم و حضور ایشان در تیم شهرداری تبریز سکوی پرتابی برای جوانان تیم است.

وی در خصوص استقبال مردم تبریز از بسکتبال یادآور شد: تمام تلاش خود را انجام می دهیم که با بازی‌های خوب پای تماشاگران را به سالن باز کنیم و کسب نتیجه همواره با استقبال مواجه است.

 از هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور بعدازظهر پنجشنبه تیم‌های یس آل گرگان و شهرداری تبریز در سالن امام خمینی (ره) گرگان به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۸۸ بر ۵۸ شهرداری تبریز همراه بود.

/مهر

پاسخی بگذارید