تاریخ: ۱۰:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: آبی پوشان مطمئن باشند در جام حذفی بازی راحتی مقابل نساجی نخواهند داشت و اگر پیروز شوند این برد به سختی به دست می‌آید.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محسن گروسی در خصوص دیدار روز جمعه آبی پوشان تهران و سرخ پوشان نساجی اظهار داشت: من این حرف را قبول ندارم که این بازی یک بازی خانگی است. درست است که در نساجی چهره‌های استقلالی زیاد هستند که در راس آنها هم مهدی پاشازاده است، اما همین  استقلالی‌ها برای این بازی به مراتب بیش از دیگران انگیزه دارند. این باعث می‌شود تا بازی با نساجی سخت تر از آنچیزی شود که فکر  می‌شود.

وی افزود: تیم‌های لیگ یکی برابر لیگ برتری‌ها در جام حذفی انگیزه‌های مضاعفی دارند. در مرحله قبلی هم دیدیم که عدمتا لیگ یکی ها موفق به حذف لیگ برتری ها شدند. هرچه به مراحل بالاتر جام حذفی نزدیک می‌شویم انگیزه تیم‌های لیگ یکی بیشتر شده و حساسیت این بازی ها هم بالاتر می‌رود. به جرات می‌گویم اگر استقلال در این مرحله با یک تیم لیگ برتری بازی داشت کارش به مراتب ساده تر از این بود که با نساجی یا یک تیم لیگ یکی دیگر بازی کند.

مهاجم پیشین آبی پوشان گفت: پاشازاده چم و خم استقلال را خوب می‌شناسد و تیم خوبی هم در لیگ یک دارد. جایگاه آنها در جدول هم نشان از آمادگی وافر این تیم دارد. نساجی در مسابقات لیگ یک بازی‌های خارج از خانه‌اش را خوب برده و این نشان می‌دهد که این تیم بازی خارج از خانه را بلد است.

گروسی تصریح کرد: البته شفر آنقدر تجربه دارد که این بازی را دست کم نگیرد و از همه ظرفیت‌های تیمش در این بازی استفاده کند. من از نزدیک با استقلال نیستم و از شرایط فردی بازیکنان مطلع نیستم. اما فکر می‌کنم شفر باید بیشتر از جباروف استفاده کند. در دیدار قبلی تنها چند دقیقه به این بازیکن فرصت بازی داد و یکی از دلایلی که آبی پوشان فرصت گلزنی نداشتند به همین باز می‌گردد.

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: واقعیت این است باتوجه به شرایط جدولی این تیم در لیگ شانس زیادی برای قهرمانی ندرد مگر آن که اتفاقات نادری بیفتد. ولی شرایط در جام حذفی کاملا متفاوت است و این باعث می‌شود تا شاگردان شفر خودشان هم در جام حذفی با درک این شرایط متفاوت انگیزه‌های شان مضاعف شود.

/مهر

پاسخی بگذارید