تاریخ: ۱۸:۴۶ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

وزیر ورزش و جوانان گفت: نمی‌خواهیم از صفر شروع کنیم که بگوییم دیر شده است بلکه می‌خواهیم ضعف‌ها را رفع کنیم که فرصت مناسبی داریم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در نشست با روسای فدراسیون‌های ورزشی در همدان اظهار داشت: امیدوارم با هماهنگی همه ظرفیتها و استفاده از همه امکانات بتوانیم در تمام ایام سال ورزش را بین مردم گسترش دهیم و موجب سلامتی و نشاط جامعه شویم. با همکاری نزدیکی که با فدراسیون‌ها داریم در کنار کمیته ملی المپیک درصدد رفع نواقص و ترمیم ضعف‌های تیم‌ها برای حضوری خوب در بازی‌های آسیایی جاکارتا داریم. نمی‌خواهیم از صفر شروع کنیم که بگوییم دیر شده است بلکه می‌خواهیم ضعف‌ها را رفع کنیم که فرصت مناسبی داریم.

وی ادامه داد: توصیه جدی من به فدراسیون‌ها این است که در اعزام ها، تعداد نفرات اعزام و هزینه های خود دقت و نظارت دقیق داشته باشند.

وزیر ورزش و جوانان عنوان کرد: اگر امکانات ورزشی همه دستگاه‌ها را بتوانیم کنار هم قرار دهیم و برنامه ریزی مناسب برای استفاده مردم داشته باشیم قول می‌دهم شرایط سرانه ورزشی بسیار بیشتر از این خواهد شد.

سلطانی فر با اشاره به اینکه همه مجموعه‌های ورزشی که توسط وزارت ورزش و سایر ارگانها و نهادها ساخته شده از بیت المال است، گفت: تعداد محدودی بخش خصوصی وارد شده است و به همین جهت باید در جلسات متعدد با مسئولان کشور در این مورد برنامه ریزی و تصمیم گیری کنیم.

/فارس

پاسخی بگذارید