بهروز عطایی:
تاریخ: ۱۴:۴۰ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
نام نویسنده: خبرگزاری ایرنا
سرمربی تیم والیبال کاله آمل:  بهبود عملکرد تیم کاله در هفته های آتی

در هر بازی، طبق شرایط خاص از بازیکنان استفاده می‌کنیم

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سرمربی تیم والیبال کاله آمل پس از برد ۳ بر ۰ برابر تیم شمس تهران گفت: عملکرد تیم کاله در هفته های آینده بهتر می شود.

بهروز عطایی شامگاه چهارشنبه پس از پایان بازی تیم کاله با شمس تهران در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: بازی بین دو تیم سخت بود وبرای اینکه تیم به فضای مسابقات نزدیک شود، زمان می برد و تیم کاله و شمس از این قاعده مستثنی نبوده است.

وی با اشاره به اینکه تیم شمس دارای ویژگی های بوده است یادآور شد: بازی اول کاله علیرغم آنکه قابل بود اما نتیجه مطلوب حاصل نشد اما در بازی دوم از نتیجه بازی راضی هستیم ودر بازی های بعد عملکرد بهتر خواهد شد.

وی درباره میثم صالحی بازیکن جدید این فصل کاله که در این بازی عملکرد درخشانی داشت، گفت: در هر بازی طبق شرایط خاص از بازیکنان استفاده می کنیم و میثم صالحی به بازیکن بزرگ تبدیل خواهد شد

وی درباره بازی با تیم لیگ برتردر ساری در هفته آتی عنوان کرد: سعی می کنیم بازی به بازی جلورویم و تا امروز برنامه ریزی ما برای تیم شمس بود و از فرد برنامه ریزی ها مختص تیم ساری خواهد بود.

عطایی یادآور شد: امیدواریم بازی دو تیم مازندرانی حاضر در لیگ برتر خوب باشد زیرا هر دو تیم نماینده استان هستند.

سرمربی تیم والیبال کاله آمل درباره تغییر زمان مسابقات لیگ برتر در مازندران گفت: از این به بعد بازی ها ساعت ۱۷ و یکساعت دیرتر از برنامه اعلامی از سوی فدراسیون برگزار می شود اما فراموش نکنیم که بخش زیادی از موفقیت ها را مدیون تماشاگران هستیم.

وی درباره بازی با تیم گنبد و غیبت این تیم گفت: ما طبق قانون عمل می کنیم و طبق قانون تیمی که در یک بازی حضور پیدا نکرد نتیجه به نفع تیم رقیب خواهد بود اما با این حال، منتظر اظهار نظر فدراسیون هستیم..

پاسخی بگذارید