تاریخ: ۱۰:۰۰ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۱
نام نویسنده: sobhan

تیم فوتبال المپیک ایران در مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا با تیم‌های قطر، سوریه و چین همگروه شد.     به گزارش “مازنداسپرت” قرعه‌کشی مرحله پایانی دومین دوره مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا امروز (شنبه) در هتل فور سیسنز در دوحه قطر انجام شد و ۱۶ تیم حاضر در این مرحله […]

تیم فوتبال المپیک ایران در مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا با تیم‌های قطر، سوریه و چین همگروه شد.

 

 

به گزارش “مازنداسپرت” قرعه‌کشی مرحله پایانی دومین دوره مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا امروز (شنبه) در هتل فور سیسنز در دوحه قطر انجام شد و ۱۶ تیم حاضر در این مرحله رقبای خود را شناختند.

تیم‌های راه یافته به این مرحله، در چهار گروه به رقابت خواهند پرداخت و از هر گروه دو تیم که مجموعاً هشت تیم می‌شود، به مرحله یک‌چهارم نهایی صعود خواهند کرد. سه تیم برتر این رقابت‌ها در پایان سهمیه حضور در المپیک ۲۰۱۶ را کسب خواهند کرد.

تیم‌ها طبق عملکردشان در دوره قبل‌ این رقابت‌ها (سال ۲۰۱۳) سیدبندی شده بودند، که بر این اساس شاگردان محمد خاکپور در گلدان ۳ در کنار تیم‌های امارات، کره شمالی و ازبکستان جای داشتند.

این مسابقات از تاریخ ۱۲ ژانویه ۲۰۱۶ (۲۲ دی ۹۴) به میزبانی قطر آغاز و در تاریخ ۳۰ ژانویه ۲۰۱۶ (۱۰ بهمن ۹۴) به پایان خواهد رسید.

گلدان یک: قطر، عراق، عربستان و اردن

گلدان دو: کره جنوبی سوریه استرالیا ژاپن

گلدان سه: امارات ایران کره شمالی ازبکستان

گلدان چهار: چین یمن تایلند ویتنام

بر اساس قرعه‌کشی صورت گرفته تیم‌ها در چهار گروه به شرح زیر به مصاف هم خواهند رفت:

گروه A: قطر، سوریه، ایران و چین

گروه B: ژاپن، کره شمالی و تایلند

گروه C: ازبکستان و یمن

گروه D: امارات و ویتنام

منبع:ورزش۳

 

پاسخی بگذارید