تاریخ: ۹:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
نام نویسنده: سیده روجا شجری

تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان و تأسیسات دریای در دیداری معوقه از هفته پنجم امروز به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان و تأسیسات دریایی تهران امروز (پنجشنبه) در چارچوب دیداری معوقه از هفته پنجم لیگ برتر فوتسال از ساعت ۱۷ به مصاف یکدیگر خواهند رفت. این دیدار به دلیل حضور گیتی‌پسند در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا به تعویق افتاده بود.

این دو تیم در حالی به مصاف یکدیگر می‌روند که هر دو در تعقیب مس سونگون صدرنشین هستند. شاگردان وحید شمسایی و رضا افضل با ۳۰ امتیاز و ۲۸ امتیاز در رده دوم و سوم جدول قرار دارند. قطعاً  نتیجه این مسابقه در پایان فصل تأثیر فراوانی روی قهرمانی این دو تیم خواهد داشت. تأسیسات اگر سه امتیاز این بازی را کسب کند، می‌تواند به مقام قهرمانی نیم‌فصل لیگ برتر دست یابد، هر چند شمسایی ارزش چندانی برای قهرمانی در نیم‌فصل قائل نیست و فقط بالا بردن جام در پایان فصل او را راضی می‌کند.

از سوی دیگر شاگردان رضا افضل برای دفاع از عنوان قهرمانی خود، کار سختی در رقابت با تیم‌های مس سونگون و تأسیسات دارند. این تیم که فصل گذشته با اقتدار توانست به مقام قهرمانی دست یابد، در این فصل تنها تیم بدون شکست لیگ است، اما کسب چهار تساوی باعث شده از رقبای خود عقب بماند. پیروزی در این بازی خانگی می‌تواند حداقل قهرمان فصل گذشته را به رتبه دوم جدول برساند و امید را برای رسیدن دوباره به صدر جدول نزد بازیکنان این تیم زنده نگه دارد. حضور ملی‌پوشان متعدد در دو تیم به طور حتم جذابیت‌های این دیدار را بیش از پیش افزایش خواهد داد و قطعاً بازی زیبایی از دو تیم شاهد خواهیم بود.

بازگشت دوباره مهدی جاوید آقای گل فصل گذشته و کنونی لیگ برتر به اصفهان می‌تواند از حاشیه‌های جذاب این مسابقه باشد. ملی‌پوش فوتسال کشورمان پس از قهرمانی در فصل گذشته با گیتی‌پسند به دلیل اختلاف نظر شدیدی که با رضا لک سرمربی فصل قبل تیم اصفهانی داشت، از این تیم جدا شد و به تأسیسات دریایی پیوست. مطمئناًَ جاوید انگیزه زیادی برای خودنمایی مقابل تیم قبلی خود دارد و جدال او با سپهر محمدی دروازه‌بان ملی‌پوش تیم گیتی‌پسند بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود.

/تسنیم

پاسخی بگذارید