تاریخ: ۷:۵۵ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۱
نام نویسنده: sobhan

مازند اسپرت : دبیر هیئت کشتی مازندران گفت: در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی ۲۰۱۵ جهان و گزینشی المپیک در شهر لاس و گاس آمریکا، سیداحمد محمدی موفق به کسب مدال برنز شد.   به گزارش مازند اسپرت ؛غلام‌رضا نوری‌زاده با اشاره به کسب مدال ملی‌پوش جوان مازندرانی اظهار کرد: در رقابت‌های وزن ۶۵ کیلوگرم، سیداحمد […]

mohammadiمازند اسپرت : دبیر هیئت کشتی مازندران گفت: در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی ۲۰۱۵ جهان و گزینشی المپیک در شهر لاس و گاس آمریکا، سیداحمد محمدی موفق به کسب مدال برنز شد.

 

به گزارش مازند اسپرت ؛غلام‌رضا نوری‌زاده با اشاره به کسب مدال ملی‌پوش جوان مازندرانی اظهار کرد: در رقابت‌های وزن ۶۵ کیلوگرم، سیداحمد محمدی در دور نخست مقابل داوید هابات از اسلونی در تایم اول با نتیجه ۱۲ بر صفر به پیروزی رسید.

دبیر هیئت کشتی مازندران بیان داشت: وی در دور دوم مقابل فرانکلین از کوبا قهرمان پان آمریکن با نتیجه ۶ بر صفر به برتری رسید و راهی دور سوم شد.

وی تصریح کرد: محمدی در این مرحله در یک کشتی حساس و نفس‌گیر مقابل برنت مت کالف قهرمان پان آمریکن از آمریکا با نتیجه پنج بر چهار به برتری رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

نوری‌زاده اظهار داشت: وی در این دیدار مقابل گئورگی بوچار از رومانی نفر پنجم بازی‌های اروپایی سال ۲۰۱۵ با نتیجه ۶ بر یک به برتری دست یافت.

دبیر هیئت کشتی مازندران افزود: محمدی در مرحله نیمه نهایی برابر فرانک چامیزو کشتی‌گیر کوبایی الاصل تیم ایتالیا دارنده مدال برنز جهان و نفر دوم بازی‌های اروپایی ۲۰۱۵ در حالی که دو بر صفر پیش بود در یک لحظه غفلت ضربه فنی شد و به دیدار رده‌بندی رفت.

نوری‌زاده در پایان گفت: محمدی برای کسب مدال برنز مقابل طغرل عسکراف قهرمان المپیک از آذربایجان در کمتر از چهار دقیقه با نتیجه ۱۵ بر پنج به برتری دست یافت و ضمن کسب مدال برنز  رقابت‌های جهانی، سهمیه المپیک ریو ۲۰۱۶  را نیز کسب کرد.

پاسخی بگذارید