تاریخ: ۱۱:۱۶ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم بسکتبال سان‌آنتونیو که از منتقدان ترامپ است اعتقاد دارد، ایالات متحده در حال حاضر باعث خجالت مردم این کشور در سراسر جهان است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،گِِرِگ پاپاویچ، سرمربی تیم بسکتبال سان آنتونیو اسپرز در لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا مثل بسیاری از مردم کشورش از رفتار دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا راضی نیست تا حدی که او را «بزدل بی‌عاطفه» خوانده است.

ترامپ در جریان کشته شدن ۴ سرباز آمریکایی در کشور نیجر به دروغ گفته بود که روسای جمهور پیشین آمریکا در چنین مواردی با خانواده‌‌های کشته شدگان، هیچ تماسی نگرفته‌اند.

ترامپ گفته که اگر نگاهی به عملکرد باراک اوباما و دیگر روسای جمهور آمریکا بیندازید، متوجه می‌شوید که بیشتر آنها هیچ تماسی با خانواده نظامیان کشته شده نگرفته‌اند. من نیز در زمان مناسب و وقتی که قادر باشم، تماس خواهم گرفت.

سرمربی سان‌آنتونیو که از منتقدان ترامپ است اعتقاد دارد، ایالات متحده در حال حاضر باعث خجالت مردم این کشور در سراسر جهان است.

صحبت‌های ترامپ در حالی مطرح شده که رئیس جمهورهای اخیر آمریکا همواره توجه خاصی به خانواده نظامیان کشته شده داشته‌اند. برای مثال جرج بوش با خانواده ۴۵۰ سرباز کشته شده در عراق و افغانستان دیدار داشته و برای ۴۰۰۰ نفر از آنها نامه نوشته است.

/تسنیم

پاسخی بگذارید