تاریخ: ۱۱:۰۸ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۶
نام نویسنده: سیده روجا شجری

دبیرکل فدراسیون فوتبال در تماس با اردوی تیم نوجوانان در هند، صعود غرور آفرین ملی‌پوشان به مرحله یک چهارم پایانی جام جهانی را تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساکت، شامگاه سه‌شنبه در تماس با حسین مرادی، مدیر تیم نوجوانان ایران، ضمن تبریک پیروزی با ارزش ملی‌پوشان مقابل مکزیک به کلیه اعضای تیم، دقایقی با جمعی از ملی‌پوشان گفت‌وگو کرد.

وی در این تماس تلفنی، خطاب به ملی پوشان گفت: یوزهای نوجوان و افتخارآفرینان غیرتمند ایران زمین؛ آفرین بر شما و تعصب شما که دل ملتی را با نتایج درخشان شاد کردید. یاد ایام به خیر، نتیجه آن روزهای تلاش و زحمت برای کاشتن نهال موفقیت، به برداشت امروز درختان تنومند افتخار انجامید. من از نزدیک در یک سال و نیم اخیر نفس به نفس پیگیر برنامه‌های تیم پرافتخار نوجوانان بودم و به خوبی می‌دانم برای رسیدن به لحظه طلایی اکنون چگونه تحت نظر کادر فنی شایسته و لایق‌تان زحمت کشیدید.

دبیرکل فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: شما در ایران حضور ندارید تا ببینید مردم عزیزمان چقدر از بابت افتخارآفرینی‌های‌تان شادمان هستند، اما یقین بدانید که دعای خیر آنان در ادامه مسیر سخت پیش‌رو، بدرقه راهتان است. امیدوارم افتخارآفرینی‌تان در هند ۲۰۱۷ در روزهای آینده تداوم داشته باشد.

ساکت افزود: ای مردان سخت کوش! آینده از آن شماست و تاریخ پرافتخار فوتبال کشورمان که حالا به یک قرن حیات خود نزدیک می‌شود، هرگز رشادت‌های‌تان را در میدان جهانی از یاد نخواهد برد. امروز که در مهر ماه سال ۹۶، تاریخ را ورق زدید به احترام‌تان می‌ایستیم و کلاه از سر برمی‌داریم، شما قهرمانید

/تسنیم

پاسخی بگذارید