تاریخ: ۱۱:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت پرسپولیس گفت: برانکو باید مقابل الهلال ریسک کرده و از تمام عناصر تهاجمی اش استفاده کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمود کلهر در خصوص دیدار قرمزپوشان مقابل الهلال عربستان گفت: پرسپولیس کار سختی در پیش دارد. اگر این بازی در ورزشگاه آزادی برگزار می شد و هواداران متصب پرسپولیس حضور داشتند شانس پیروزی قرمزپوشان بسیار بالا می رفت اما با توجه به اینکه بازی در عمان برگزار می‌شود و عرب ها با نفوذشان همه کار می توانند انجام دهند پرسپولیس شرایط بسیار سختی دارد.

وی تاکید کرد: اگر برانکو می خواهد در این بازی سربلند باشد باید ریسک کرده و تمام عناصر تهاجمی اش را درون زمین گذاشته تا بتواند این بازی را با موفقیت به پایان برساند. اگر چه الهلال در ضد حمله بسیار خطرناک است ولی پرسپولیس چیزی برای از دست دادن ندارد و باید تنها حمله کرده تا بتواند به گل دست پیدا کند.

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: قرمزپوشان باید برای تمامی دقایق بازی برنامه ریزی داشته باشند و با آرامش و خونسردی کامل بازی کنند تا بتوانند به گل دست پیدا کرده و پیروز شوند.

کلهر در ادامه گفت: متاسفانه نقطه ضعف پرسپولیس هنوز هم خط دفاعی این تیم است و باید به گونه ای عمل کنندکه بتوانند برابر مهاجمان سرعتی الهلال موفق باشند البته خط دفاع الهلال هم در بازی گذشته نشان داد که ضعیف است و اگر مهاجمان پرسپولیس خصوصا علی علیپور که این روزها از آمادگی کاملی بسر می برد بتواند از سرعت و دقتش استفاده کند می تواند برای پرسپولیس گلزنی کند.

وی در پاسخ به این سئوال که دربی نزدیک است و پیروزی برابر الهلال می تواند برای پرسپولیس مفید باشد، گفت: دربی شرایط خاص خودش را دارد و اعتقاد دارم هیچ ارتباطی به بازی با الهلال نخواهد داشت. پرسپولیس باید ابتدا از سد الهلال بگذرد و بعد به دربی فکر کند.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان و در پاسخ به این سئوال که آیا شانسی برای صعود پرسپولیس در این دیدار قائل هستید یا خیر گفت: در فوتبال همه چیز امکان پذیر است اما با شرایطی که وجود دارد و بازی سختی که پرسپولیس مقابل الهلال دارد من تنها یک درصد به پرسپولیس شانس می دهم که بتواند الهلال را با ۵ گل شکست داده و به فینال راه پیدا کند.

/مهر

پاسخی بگذارید