تاریخ: ۷:۱۸ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۱
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گفت: بازی برابر تیمی مانند ایران همیشه برای ما سخت است. به گزارش مازند اسپرت:و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، استفان آنتیگا، سرمربی تیم ملی والیبال لهستان پس از پیروزی ۳ بر ۲ برابر ایران در نشست خبری حضور پیدا کرد و گفت: باز هم یک بازی سخت […]

سرمربی تیم ملی والیبال لهستان گفت: بازی برابر تیمی مانند ایران همیشه برای ما سخت است.

به گزارش مازند اسپرت:و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، استفان آنتیگا، سرمربی تیم ملی والیبال لهستان پس از پیروزی ۳ بر ۲ برابر ایران در نشست خبری حضور پیدا کرد و گفت: باز هم یک بازی سخت و مهم دیگری را با پیروزی پشت سر گذاشتیم. بازی در برابر ایران همیشه سخت است. درست است که طی دو سال گذشته در اکثر بازی ها در برابر ایران پیروز شدیم، اما این را هم می دانیم که باید برای پیروزی هر لحظه جنگید.

وی ادامه داد: بازی در برابر معروف همیشه برای تیم من جالب است چون او قادر به تغییر تاکتیک است. در ست اول، ایران تیم برتر میدان بود و بهتر از ما بازی کرد. ست دوم را می توانستیم ببریم، اما خیلی سخت بود. باید باز هم از درژیژگا و میکا، بازیکنان ذخیره خود تشکر کنم. این دو بازیکن به تیم انرژی دادند و فوق العاده بازی کردند. لهستان واقعاً مثل یک تیم کار می کند.

 

پاسخی بگذارید