تاریخ: ۱۰:۳۷ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

پیشکسوت استقلال گفت: بازی استقلال مقابل فولاد معمولی بود و باید منتظر ماند و دید در آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،شاهین بیانی ر در خصوص شرایط این روزهای استقلال گفت: زمان کمی برای تغییرات استقلال وجود داشت. البته حضور وینفرد شفر هم نتوانست شوک مثبتی به استقلال وارد کند و باید بپذیریم که آبی پوشان فصل ضعیفی را تا به امروز سپری کرده اند. بازی معمولی آنها برابر فولاد خوزستان نشان داد که این تیم روزهای سختی دارد و تنها باید امیدوار بود که استقلال به شرایط آرمانی باز گردد.

پیشکسوت استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: در ۹ بازی که استقلال انجام داده دیدار برابر فولاد ضعیف ترین آنها بوده و هیچ  تغییری در روند تیمی استقلال شاهد نبودیم. باید منتظر ماند و دید در آینده چه اتفاقی برای استقلال رقم خواهد خورد.

وی در خصوص دیدار آبی پوشان برابر فولاد خوزستان نیز گفت: شاهد یک بازی کم تحرک، پراشتباه و بدون برنامه بودیم و استقلال نتوانست بازی گذشته خود را همه ارائه دهد و این کار را برای این تیم در هفته های آتی به مراتب سخت تر می کند مگر اینکه کادر فنی جدید بتواند تغییراتی را در تیم ایجاد کرده که استقلال در هفته های آینده عملکرد خوبی داشته باشد.

بیانی در پاسخ به این سئوال که گفته شده است مک درموت از کادر فنی استقلال جدا خواهد شد، گفت:باید ببینیم مک درموت برای چه آمده که حالا می خواهد جدا شود. اگر قرار بود مربی خارجی بیاوریم باید از ابتدای فصل این کار را انجام می دادیم تا او بتواند برنامه های تاکتیکی خود را به بازیکنان القا کند. در غیر این صورت منصوریان می ماند زیرا او خودش تیم را بسته بود، با شرایط روحی  و روانی بازیکنان آشنا بود و می توانست موثرتر باشد البته حالا که سرمربی آلمانی آمده باید به او زمان داد و شرایط را برای او فراهم کرد تا بتواند با قدرت به کارش ادامه دهد.

پشکسوت استقلال در خصوص دو دیدار پیش روی آبی پوشان برابر نساجی قائم شهر و پرسپولیس تهران گفت: باید دو دیدار را از یکدیگر جدا کرد. دربی شرایط خاص خودش را دارد. من چندین بار مقابل پرسپولیس به میدان رفتم و وضعیت دو تیم در جدول و مشکلاتشان هرگز ربطی به این بازی نداشته است. بارها اتفاق افتاده که ما ضعیف تر بودیم اما بازی را بردیم و یا پرسپولیس ضعیف تر بوده و ما از آنها شکست خوردیم. دربی همیشه حساسیت های خاص خودش را داشته و بازیکنان آنچه را که در توان دارند در این بازی به کار می بندند.

وی در خصوص دیدار آبی پوشان برابر نساجی قائم شهر در جام حذفی گفت: این بازی می تواند یک دیدار تدارکاتی بسیار خوب و سنگین برای استقلال باشد.  اگر آبی پوشان بتوانند این بازی را با پیروزی به پایان برسانند با روحیه ای خوب به مصاف پرسپولیس خواهند رفت.

بیانی در خصوص اتفاقاتی که مهدی قائدی در استقلال بوجود آورده، اظهار داشت: باید با این بازیکن برخورد شود. او به پیراهن استقلال بی احترامی کرده و باید تاوان این کارش را پس دهد البته طوری باید تنبیه شود که نه استقلال متضرر شده و نه این بازیکن برای همیشه به حاشیه برود. او باید بداند پیراهنی که او بر تن کرده بزرگانی پوشیده اند که افتخار فوتبال ایران بوده اند.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سئوال که آیا در زمان شما هم چنین رفتاری از بازیکنان جوان آن زمان سر می زد یا خیر، گفت: هرگز چنین اتفاقی نیفتاد. کسانی که این پیراهن را بر تن می کردند افتخار می کردند و آنقدر مراقب این پیراهن بودند که از جانشان بیشتر دوستش داشتند اما متاسفانه این روزها که پول حرف اول را در فوتبال می زند احترام ها هم از بین رفته است.

/مهر

پاسخی بگذارید