تاریخ: ۱۰:۲۲ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم نوجوانان ایران گفت:شکست مکزیک مقابل ایران در اردوی اسپانیا برای این تیم یک غافلگیری محسوب می شد.از یاد نمی بریم که آن بازی یک دیدار دوستانه بود و اینجا شرایط فرق می کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به  نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ایران،چمنیان در گفت و گو با خبرنگاران هندی به پرسش های آنها پیرامون تیم نوجوانان ایران پاسخ داد.وی درباره دیدار ایران مقابل مکزیک در مرحله یک شانزدهم نهایی جام جهانی عنوان کرد:ما در جلساتی که پس از صعود به مرحله حذفی با بازیکنان داشتیم به آنها تاکید کردیم که حضور آنها در این مرحله به منزله یک شروع دوباره است.به همین دلیل اعضای تیم می بایست نتایج قبلی را فراموش کنند و فقط به بازی پیش رو بیاندیشند.

وی ادامه داد:در حال حاضر ۱۶ تیم حاضر در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی،از یک شانس برخوردارند.بنابراین هیچ تقاوتی میان ایران که ۹ امتیاز در مرحله گروهی کسب کرده و مکزیک که ۲ امتیاز در این مرحله گرفته وجود ندارد.

سرمربی تیم ایران خاطرنشان کرد:به طور حتم ما بازی سختی در برابر مکزیک خواهیم داشت.این بازی برای این تیم مرگ و زندگی تلقی می شود و به همین دلیل می بایست با تمرکز بالا در این مسابقه به میدان برویم.

وی با اشاره به برگزاری بازی دوستانه ایران و مکزیک در اردوی اسپانیا در روز ۹ مهرماه سال جاری ادامه داد:نباید از این نکته غافل باشیم که مکزیک پس از آن بازی از تیم ایران شناخت خوبی پیدا کرده است.به همین دلیل حتما باید برنامه های تاکتیکی را از نو مرور کنیم. به هر حال مکزیک کشور صاحب نامی در عرصه فوتبال جهان است و در رده های مختلف تیم های بزرگی دارد.شکست مکزیک مقابل ایران در اردوی اسپانیا برای این تیم یک غافلگیری محسوب می شد.از یاد نمی بریم که آن بازی یک دیدار دوستانه بود و اینجا شرایط فرق می کند.

چمنیان درباره اینکه آیا برگزاری مسابقه در گوا،با توجه به آشنایی ایران با وضعیت آب و هوایی و زمین یک امتیاز برای تیم نوجوانان کشورمان محسوب می شود یا نه توضیح داد:به طور حتم برگزاری مسابقه در گوا برای ما یک امتیاز مثبت است.به هر حال فوتبال جریان دارد و تیم ها در شهرهای مختلف در جام جهانی به میدان می روند.

/فارس

پاسخی بگذارید