تاریخ: ۱۰:۱۹ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی معتقد است بزرگنمایی رسانه‌ها پیرامون اتفاقات تمرین هفته گذشته این تیم نادرست و غیر حرفه‌ای است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی،‌ یحیی گل‌محمدی  ابتدا پیرامون لغو نشست خبری بعد از مسابقه با پارس جنوبی گفت: ما مثل همه بازی‌ها برای حضور در کنفرانس خبری آماده بودیم که اعلام شد نشست مهدی تارتار برگزار نشده و خبرنگاران نشست را ترک کرده‌اند به همین دلیل ما هم در نشست حضور پیدا نکردیم و هیچ مسئله خاص دیگری در میان نبود.

سرمربی تراکتورسازی در خصوص مسائلی که در این روزها از سوی رسانه ها مطرح شده و حاشیه های زیادی ایجاد کرده است، گفت:‌ واقعا تعجب می‌کنم که چرا این مسئله را تا این حد بزرگ کردند و این موضوع به یک هجمه گسترده علیه مهدی کیانی تبدیل شده است. همه چیز حاصل یک شوخی نا به جا بوده که نباید حالا به یک مسئله بحرانی مبدل شود. مسئولان تیم و همینطور باشگاه هم به موقع با موضوع برخورد کردند و واکنش مناسب نشان داده شد. کمیته انضباطی باشگاه هم به دلیل همین شوخی ها هر دو بازیکن را توبیخ و جریمه کرده اما نباید چنین مسئله ای را به بهانه ای تبدیل کنیم تا یک بازیکن را مورد حملات همه جانبه قرار بدهیم.

وی در ادامه اظهار داشت: مهدی همیشه رابطه خوبی با اعضای تیم و خصوصا بازیکنان جوان داشته و با همه بچه ها شوخی می‌کند. این مسئله هم از یک شوخی آغاز شده و چیز دیگری نبوده. خود مهدی هم بسیار ناراحت است که یک اتفاق ناخواسته روی داده و قطعا هیچ قصد و نیتی وجود نداشته است. در حال حاضر هم هیچ دلخوری و ناراحتی بین اعضای تیم وجود ندارد اما من فکر می‌کنم بعضی‌ها می‌خواهند از این فضا سوء استفاده کنند و آرامش تراکتورسازی را بر هم بزنند. خوشبختانه جو بسیار خوبی در تیم ما حاکم است و همه بچه ها با هم رابطه نزدیک و صمیمی دارند.این درست نیست که تلاش کنند این فضا را بر هم بزنند و برای تیمی که دو پنجره از نقل و انتقالات محروم بوده بحران تازه ای به وجود آورند.

سرمربی تراکتورسازی در پایان گفت: به عقیده من برخورد لازم در قبال یک شوخی نا به جا صورت گرفته و دیگر دلیلی برای ادامه دادن به این موضوع وجود ندارد. از رسانه ها هم درخواست می کنم در این موضوع نقش سازنده داشته باشند و دچار افراط یا زیاده روی نشوند. مهدی کیانی بازیکن با سابقه این باشگاه است که سال ها برای تراکتورسازی زحمت کشیده و درست نیست مورد حملات غیرمنصفانه قرار بگیرد.

 

/فارس

پاسخی بگذارید