تاریخ: ۸:۴۰ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۴
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان نسبت به انتقاداتی که از تیمش می‌شود ناراحت است و می‌گوید که تیم‌های بزرگ دنیا هم به‌ بازیکنان خارجی‌شان متکی‌اند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فراز کمالوند درباره پیروزی یک بر صفر صنعت نفت مقابل نفت طلاییه، اظهار داشت: مقابل نفت طلاییه ما واقعاً مستحق پیروزی بودیم و به بازی هم احاطه داشتیم. نفت طلاییه یک تیم تدافعی بود که البته این نوع بازی این تیم هم طبیعی است. به‌هرحال آنها در خارج از خانه بازی می‌کردند و در زمین خودشان جمع شده بود که امتیاز بگیرند و با حداقل نتیجه به تهران برگردند.

وی افزود: نفت طلاییه یکی از بهترین تیم‌های لیگ برتر است. تیم آنها خیلی باتجربه است و با حساب‌ و کتاب بازی می‌کند، اما مقابل این تیم از فرصت‌های‌مان استفاده کردیم و به پیروزی رسیدیم. به جز گلی که زدیم، فرصت‌های دیگری هم داشتیم. ضمن اینکه یک صحنه در نیمه اول وجود داشت که پنالتی بود، اما داور از آن چشم‌پوشی کرد. به‌هرحال خوشحالیم که سه امتیاز را گرفتیم.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان به تمجید از عملکرد کرار جاسم پرداخت و یادآور شد: کرار در طول مسابقات عالی بود. به‌هرحال شاید یک پنالتی هم در هفته‌های گذشته خراب کرده باشد، اما ایرادی ندارد. مارادونا هم پنالتی خراب می‌کند. در کل از او راضی‌ هستم. کرار یک نقش کلیدی و محوری در صنعت نفت دارد. ما کرار را با حساب و کتاب آوردیم و کاملاً از عملکردش راضی‌ هستیم. کلاً این بازیکنان خارجی در تیم ما تأثیرگذار هستند، چون با حساب کتاب و کتاب به اینجا آمدند.

کمالوند در ادامه گفت‌وگویش با تسنیم، در مورد بازیکنان برزیلی صنعت نفت که در این تیم عملکرد خوبی دارند، گفت: در مورد بازیکنان خارجی ما دو بحث وجود دارد. اول اینکه ما خوب خرید کردیم و دوم اینکه این خریدها خیلی خوب برای‌مان بازی کردند. از بازیکنان خارجی‌ام راضی‌ام، مهم‌تر اینکه خوشحالم؛ خوشحالم در فوتبالی که همیشه بحث جذب بازیکنان بُنجل و بی‌کیفیت خارجی مطرح است، توانستیم بازیکنان خارجی بیاوریم که دوست و دشمن از همه لحاظ از آنها تمجید می‌کنند.

وی با اشاره به دیدار هفته آینده سیاه‌جامگان – صنعت نفت آبادان، خاطرنشان کرد: سیاه‌جامگان در هفته‌های قبل نتایج خوبی نگرفته و این موضوع باعث می‌شود که بازیکنان‌شان انگیزه زیادی داشته باشند. از طرفی دیگر، آقای مرزبان هم جدیداً به‌عنوان سرمربی سیاه‌جامگان انتخاب شده که این هم یکی دیگر از دلایل سخت شدن کار ما در مشهد است، اما همه تلاش‌مان را می‌کنیم که این شهر را با دست پر ترک کنیم.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان، مرزبان را یکی از بادانش‌ترین مربیان ایرانی دانست و تصریح کرد: مرزبان جزو مربیان خوب و بادانش ایران است. او در هر تیمی که بوده، نتایج خوبی کسب کرده؛ چه در پدیده و چه در پیکان نتایج خوبی گرفته است. در سیاه‌جامگان هم تغییر و تحولاتی شکل گرفته و به تیم‌شان شوک وارد شده است. وقتی هم به یک تیم شوک وارد می‌شود، انگیزه‌شان دو برابر می‌شود.

کمالوند در پاسخ به این سوال که «آیا مشکلات اخیرتان در صنعت نفت آبادان حل شده است یا خیر؟»، گفت: من هیچ مشکلی با باشگاه ندارم. گلایه‌های اخیرم در نشست‌های خبری هم از طرف باشگاه نبود. یک تعداد هستند که می‌گویند چرا تیم به بازیکنان خارجی متکی است؟ ما بازیکن گرفتیم که به آن متکی باشیم. مگر بازیکن خارجی گرفتیم که او را روی نیمکت بنشانیم؟! مگر رئال مادرید به رونالدو و بارسلونا به مسی متکی نیست؟ کدام یک از این بازیکنان اسپانیایی هستند؟‌ هر دو بازیکن هم خارجی هستند.

 

/تسنیم

پاسخی بگذارید