عجیب اما واقعی!
تاریخ: ۱:۱۷ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۴
نام نویسنده: تحریریه
چه تعداد از ورزشکاران به بهانه قهرمانی بدون کار حقوق می گیرند؟!

متأسفانه همین افراد در حالی که از یک اداره حقوق و مزایا دریافت می کنند با ادارات و سازمان های دیگر نیز قرارداد مالی در ورزش دارند!

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،یکی از مواردی که بسیاری از قهرمانان همواره از عدم رسیدگی نداشتن نگرفتن گله مند هستند مدعی اند که به هیچ عنوان به آنها رسیدگی نمی شود اما از آنسوی سکه حداقل بنده صدها تن از قهرمانانی را می شناسم که بدون حتی یک لحظه حضور و فعالیت در محل کارشان ، از سازمان ها و نهادها حقوق و مزایای یک کارمند را با پاداش های ویژه و حق مأموریت دریافت می دارند .

جالب اینکه حتی این افراد نمی دانند محل کارشان کجاست و مدیران آنها چه کسانی هستند ؛ این افراد تصور می کنند دولت و مدیران دولتی وظیفه دارند به آنها حق و حقوق یک کارمند را بدهند ؛ متأسفانه همین افراد در حالی که از یک اداره حقوق و مزایا دریافت می کنند با ادارات و سازمان های دیگر نیز قرارداد مالی در ورزش دارند!

از همه بدتر این ورزشکاران مدعی اند که اگر بخواهند برای همین اداره ای که حقوق دریافت می کنند ، فعالیت ورزشی هم داشته باشند باید به صورت حرفه ای پول بگیرند بسیاری از همین ورزشکاران حق و حقوق و مأموریت می گیرند و مدیران و مسئولین ادارات نیز حاضر به تشریح این موارد نیستند .

بسیاری از ادارات و سازمان ها و نهاد با اهداء خودروها و منازل مسکونی و اماکن تجاری و صدها سکه و پاداش به قهرمانان حاضر به اطلاع رسانی نیستند همین عامل سوء استفاده بسیاری از ورزشکاران از سکوت مسئولین و همه جا اعلام می دارند که هیچگونه توهینی به ما نشده و نمی شود .

زمانیکه یک ورزشکار جوان با یک مدال درجه سوم آسیا و جهان و با یک فصل حضور در یک باشگاه ، صاحب اعتبارات و امکانات زیادی می شود از خود بی خود شده و مسیر ناکجاآباد برای وی هموار می گردد .

باید اذعان داشت حق الزحمه در لیگ های ورزشی کشورمان بالاتر از کشورهای دیگر جهان است و بسیاری از مربیان و قهرمانان کشورهای مختلف جهان تمایل دارند که در لیگ ما حضور پیدا کنند زیرا مسئولین هیچگونه تعهدی در قبال بیت المال ندارند .

پاسخی بگذارید