تاریخ: ۹:۵۶ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیرعامل مس سونگون گفت: ما می‌خواستیم کمکی به تیم ملی داشته باشیم. تیم ملی فوتسال در سال‌های اخیر افتخارات بسیاری به دست آورده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمدرضا کافی مدیرعامل باشگاه مس سونگون که در کنار هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی و مسئولان ورزش این استان ، از حامیان میزبانی تبریز در مسابقات انتخابی جام ملت های فوتسال آسیا است ، درباره این بازی ها گفت: باشگاه مس نماینده مجتمع مس و شرکت ملی صنایع مس ایران است و ما به نمایندگی از این مجموعه ها افتخار این را داشتیم که با همراهی فدراسیون فوتبال و هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی و اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی بتوانیم به این رویداد ملی کمک کنیم.
وی افزود: شرکت مس به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های صنعتی کشور در راستای مسئولیت های اجتماعی که این مجموعه برای خود می بیند درخواست داشت که کمکی به فوتسال داشته باشد، زیرا نگاه مسئولین ورزشی شرکت مس، ملی است. البته این اشتباه است که بگوییم تمام هزینه ها را باشگاه مس داده است؛ این یک کار گروهی بود و ما در بخش هایی از هزینه ها همراهی کردیم. بقیه موارد را هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان به عهده دارند.
مدیرعامل این مجموعه در ادامه اضافه کرد: تا الان کارها بسیار عالی و منظم برگزار شد و مدیران تیم ها در نشستی که داشتیم از میزبانی بسیار تشکر کردند. ما می خواستیم کمکی به تیم ملی داشته باشیم. تیم ملی فوتسال در سال های اخیر افتخارات بسیاری به دست آورده. سوم جهان و اول آسیا شده است. از طرفی ما از این مجموعه خبرهای خوبی درباره حمایت از تیم ملی نمی شنیدیم. ما پیشنهاد دادیم و گفتیم حداقل درباره محل برگزاری اردو می توانیم کمک کنیم؛ اما نظر دوستان این بود که در میزبانی این رویداد کمک کنیم که ما هم پذیرفتیم.
محمدرضا کافی در پایان گفت: همه مسائل خیلی منظم پیش رفت. تیم های مختلف رسیدند و در هتل ها مستقر شدند. امروز همه کارهای قانونی مثل رنگ لباس ها و … انجام شد. جلسه خیلی خوبی هم با مدیران تیم ها داشتیم و امیدواریم که مسابقات هم همینطور با نظم و بدون مشکل پیش برود.

/خبرآنلاین

پاسخی بگذارید