تاریخ: ۷:۱۵ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۱
نام نویسنده: sobhan

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: امروز با تمام توان مقابل لهستان جنگیدیم، اما متاسفانه نتیجه بازی مهمی را واگذار کردیم. به گزارش مازند اسپرت:و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان در چهارمین بازی خود در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۵ مقابل لهستان به میدان رفت که این بازی با حساب […]

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: امروز با تمام توان مقابل لهستان جنگیدیم، اما متاسفانه نتیجه بازی مهمی را واگذار کردیم.

به گزارش مازند اسپرت:و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان در چهارمین بازی خود در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۵ مقابل لهستان به میدان رفت که این بازی با حساب ۳ بر ۲ و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۳ ، ۱۵ بر ۲۵ و ۲۰ بر ۲۵ و ۱۱ بر ۱۵ به سود لهستان به پایان رسید.

سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در پایان این مسابقه در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: بازی بسیار خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم. تیم ایران شروع خوبی داشت و به لهستان نشان داد که به برد می اندیشد، اما متاسفانه در آغاز ست سوم، لهستان بهتر از ما بازی کرد و با اختلاف امتیاز پنج یا شش از ما پیش افتاد و برگشت به بازی را برای ما دشوار کرد.

وی ادامه داد: لهستان بهترین بازی خود را در زمین در برابر ایران به نمایش گذاشت و شرایط را برای ما سخت کرد؛ البته ما هم امروز با تمام توان جنگیدیم اما متاسفانه بازی مهمی را از دست دادیم.

پاسخی بگذارید