تاریخ: ۹:۳۸ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

کاپیتان سابق استقلال گفت: استقلال با سرمربی جدید خود نه تنها پیشرفتی نسبت به تیم علیرضا منصوریان نکرده بود بلکه به شکل مشهود پسرفت هم کرده بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،پیروز قربانی  در خصوص دیدار تیم فوتبال استقلال برابر فولاد اظهار داشت: اصلا بازی خوبی از استقلال ندیدم. انتظار داشتم در تیم تغییرات مثبت ببینم اما نه تنها تغییرات مثبتی ندیدم، بلکه تیم نسبت به هفته‌های گذشته‌اش پسرفت هم کرده بود. به جرات می‌گویم استقلال منصوریان به مراتب بهتر از این استقلال بود که مقابل فولاد دیدیم.

وی افزود: شاید این بحث مطرح شود که شفر هم در ۱۰ روز نمی‌تواند معجزه کند. ما هم از شفر انتظار معجزه نداریم اما انتظار حداقل تغییرات را داریم. متاسفانه چنین چیزی مشاهده نشد. ضمن این که به نظر من ۱۰ روز فرصت کمی برای ایجاد یکسری تغییرات نیست. وقتی می‌گویند «شوک» یعنی همین. این که مربی با همان ورودش یکسری تغییراتی ایجاد کند که در هفته‌های اول نتیجه بگیرد.

کاپیتان سابق استقلال تصریح کرد: تیم در زمان منصوریان هم یکسری مشکلات فنی داشت. نه تنها این مشکلات حل نشد، بلکه حتی افزایش هم پیدا کرد. شما بازی این تیم مقابل ذوب آهن را مقایسه کنید با این بازی که مقابل فولاد کرد. انصافا استقلال در آن بازی با طراوت بازی کرد و تنها استرسی که از سکوها به تیم منتقل شد مانع از پیروزی آنها شد. اما روز جمعه تیم در عین آرامش بازی می‌کرد و سکوها هم حامی تیم بودند و فقط انرژی مثبت می‌فرستادند اما حتی یک حرکت تاکتیکی از تیم ندیدم. یک بازی کاملا بی برنامه و بی هدف که به جرات می‌گویم ضعیف ترین بازی سالهای اخیر استقلال بود.

قربانی در خاتمه بیان داشت: البته با همه این اوصاف باید به شفر هم وقت کافی داده شود و من امیدوارم حوصله هواداران زود سر نرود و آنطور که منصوریان را تحت فشار قرار دادند شفر را تحت فشار قرار ندهند.

/فارس

پاسخی بگذارید