تاریخ: ۷:۱۴ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۱
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: معتقدم اگر این دو داور بعد از کسب تجربه در چنین رقابت های مهمی وارد می‌شدند، نتیجه ست پنجم شاید طور دیگری رقم می خورد. به گزارش مازند اسپرت:و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از شکست ۳ بر ۲ […]

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: معتقدم اگر این دو داور بعد از کسب تجربه در چنین رقابت های مهمی وارد می‌شدند، نتیجه ست پنجم شاید طور دیگری رقم می خورد.

به گزارش مازند اسپرت:و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از شکست ۳ بر ۲ مقابل لهستان در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: امروز تمام تلاشمان را برای نمایش یک بازی خوب در زمین به خرج دادیم و فکر می‌کنم همین اتفاق هم افتاد . شروع ۲ بر صفر برابر قهرمان جهان لهستان چندان نیز آسان نیست. بعد از آن هم دست از تلاش بر نداشتیم، اما با پاسخ خوب تیم لهستان مواجه شدیم که حاصل دریافت و سرویس‌های آنها، امتیازهای پی در پی برای آنان بود.

وی ادامه داد: حرف دیگری برای گفتن در مورد ست سوم و چهارم ندارم، اما در مورد آغاز ست پنجم بسیار عصبانی هستم چون ابلاغ کارت زرد بلافاصله در ابتدای ست، کار درستی نیست. در امتیاز ۱۱ بر ۱۰ هم اشتباه دیگری صورت گرفت؛ به نظرم باید ۱۱ بر ۱۱ می‌شدیم. معتقدم اگر این دو داور بعد از کسب تجربه در چنین رقابت های مهمی وارد می‌شدند، نتیجه ست پنجم شاید طور دیگری رقم می خورد.

پاسخی بگذارید