تاریخ: ۹:۰۵ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۳
نام نویسنده: سیده روجا شجری

وزیر ورزش و جوانان گفت: اظهارات رئیس جمهوری آمریکا باعث وحدت و هماهنگی بیشتر مردم ما شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در جلسه شورای معاونین که شب گذشته برگزار شد گفت: پاسخ صریح و بهنگام روحانی ریاست جمهور به اظهارات سخیف و نسنجیده ترامپ، محکم، قاطع و از موضع اقتدار نظام و یادآوری حقوق پایمال شده و مظالم دولتمردان آمریکا به مردم و کشور ایران در چهل سال گذشته بود.

وی افزود: سخنان ترامپ، وحدت و هماهنگی مردم ما به ویژه همه جناح ها و گرایشات سیاسی در جهت حفظ منافع ملی و حاکمیت را بیشتر کرد. اظهارات ترامپ، سران دنیا به جز رژیم صهیونیستی را در کنار ایران قرار داد و در صحنه بین الملل تمام کشورها از مواضع جمهوری اسلامی حمایت کردند و صف آرایی بین المللی به نفع ایران است. پیوند مستحکم سپاه و مردم بدنبال تهدیدات ناشیانه رییس جمهور آمریکا بیش‌تر نمایان شد. سپاه آبرو و اقتدار کشور و حافظ مردم و نظام است.

سلطانی فر همچنین با اشاره به انتخاب آقازاده و مناف هاشمی به عنوان استانداران کشورمان، عنوان کرد: از انتخاب آقایان مناف هاشمی و آقازاده به عنوان استانداران گلستان و مرکزی از جمع مدیران وزارت ورزش و جوانان خوشحالیم و این موضوع بر خلاف گذشته های خیلی دور نمایانگر تجربه و توانمندی تیم مدیریتی وزارتخانه و اعتماد نظام و دولت تدبیر و امید به آنهاست.

/فارس

پاسخی بگذارید