تاریخ: ۲۳:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۲
نام نویسنده: علی احمدی
رئیس هئیت دو میدانی شهرستان ساری:برگزاری مسابقات لیگ استان با حمایت حامی مالی

شایان ذکر است تمامی این دغدغه ها در حالی است که استان مازندران با تمام پتانسیل های موجود، با مشکلات زیادی در حال دست پنجه نرم کردن است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،دومیدانی مرکز استان به ریاست محمد دوستی، قهرمان ارزنده کشور چند وقتی است با برنامه ریزی های مدون و کاملا تحلیل شده جان تازه ای به این ورزش در مرکز استان داده است .

این رئیس جوان در گفتگویی با خبرنگار ما دغدغه های هئیت های ورزشی را تجهیز امکانات مناسب برای دانش آموختگان دانست و افزود: هر چند شرایط کنونی در حوزه هایی برای ورزش ما در استان و حتی مرکز استان مناسب نیست، اما هیئت دومیدانی شهرستان ساری با حضور نخبگان جوانان و پر تلاش با تمام توان و قدرت به مسیر موفقیت ادامه خواهد داد.

دوستی با اشاره به اهمیت حضور صنایع کوچک و بزرگ اقتصادی که می توانند به ورزش های که دارای پتانسیل هستند کمک کنند، عنوان کرد: شرکت صنایع برنج خوشه چین به مدیرعاملی مهندس نوریان از جمله اسپانسرهایی است که با ورود به عرصه ورزش حمایت های خود را در این مسیر شروع و با جدیت پشتیبان ورزشکاران این عرصه می باشد.

رئیس هئیت دو میدانی شهرستان ساری از شرکت خوشه چین به عنوان حامی اول برگزاری مسابقات لیگ نونهالان استان مازندران نام برد و افزود: مهندس نوریان مدیرعامل این شرکت  با تمامی پتانسیل خود در برگزاری هرچه بهتر و با کیفیت تر این مسابقات، نقش به سزایی در برگزاری و اجرای این مسابقات داشته که نهایت تقدیر و تشکر را از ایشان و مجموعه محترمشان را داریم.

 شایان ذکر است تمامی این دغدغه ها در حالی است که استان مازندران با تمام پتانسیل های موجود، با مشکلات زیادی در حال دست پنجه نرم کردن است.امید است با حمایت و نگاه  ویژه مسئولان در ارتباط با صنایع کوچک و بزرگ داخلی و خارجی به اهداف عالیه اداره ورزش و جوانان در پرورش ورزشکاران در امر قهرمانی دست یابد.

پاسخی بگذارید