تاریخ: ۱۹:۴۸ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

از نگاه سرمربی تیم فوتبال بادران بازی این تیم برابر خونه‌به‌خونه در دقایقی بالاتر از لیگ دسته اول بوده است.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد ربیعی  درباره تساوی ۲ – ۲ تیمش مقابل بادران اظهار داشت: هر دو تیم بازی خوبی ارائه کردند و این مسابقه در دقایقی، سطحی بالاتر از لیگ دسته اول داشت. خونه‌به‌خونه فشرده‌تر بازی می‌کرد و بلوک دفاعی داشت. در چنین دیدارهایی باید از کمترین فرصت‌ها، بیشترین استفاده را ببرید. اگر فرصت‌هایی را که به راحتی از دست دادیم، گل می‌شد، حریف باز می‌شد و می‌توانستیم به گل‌های بیشتری هم برسیم.

وی با بیان اینکه بیژن حیدری قضاوت خوبی در این مسابقه داشت، درخصوص بازی بعدی تیمش مقابل برق جدید شیراز در هفته نهم لیگ برتر گفت: برق جدید تیم بسیار خوبی است و در همه دیدارهای خانگی خود به پیروزی رسیده است. امیدوارم بازی خوبی را مقابل این تیم به نمایش بگذاریم.

سرمربی بادران درخصوص قرعه تیمش در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی که باید به مصاف برنده دیدار تیم‌های پرسپولیس و نفت تهران بروند، تصریح کرد: منتظریم ببینیم چه اتفاقی در این بازی می‌افتد و حریف بعدی‌مان چه تیمی است. ما هم تلاش زیادی کردیم تا به این مرحله رسیدیم و امیدوارم بتوانیم به مرحله بعد جام حذفی صعود کنیم.

ربیعی در پاسخ به این پرسش که دوست دارد بادران به مصاف کدام‌یک از دو تیم تهرانی برود، خاطرنشان کرد: هر دو تیم از کیفیت بالایی برخوردارند. پرسپولیس جزو تیم‌های برتر آسیا محسوب می‌شود و ما هم منتظریم ببینیم چه نتیجه‌ای در این بازی رقم می‌خورد.

/تسنیم

پاسخی بگذارید