تاریخ: ۱۹:۳۴ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مدیر عامل باشگاه سپاهان گفت:ما هم با توجه به برآوردی که مسئولین فنی ورزشگاه نقش جهان انجام دادند و نسبت به امکانات و شرایط متفاوت نقش جهان مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان را برای اجاره ورزشگاه نقش جهان به باشگاه ذوب‌آهن ارائه دادیم.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،، در خصوص پیروزی این تیم مقابل سیاه‌جامگان در هفته نهم اظهار داشت: خدا را شکر به یک خودباوری رسیده‌ایم و توانستیم این سه امتیاز را کسب کنیم. امیدوارم همین روال را ادامه دهیم و بتوانیم به جایگاه اصلی خودمان در جدول برسیم. به هر حال سپاهان جزو تیم‌های پرافتخار ایران است و این جایگاه در شأن مردم اصفهان و هواداران تیم سپاهان نیست.

وی در ادامه افزود: قطعا با توجه به قراردادی که با بازیکنان داریم هم پاداش هم جریمه در نظر گرفتیم با توجه به نتایجی که کسب کردند. طبق این قرارداد و روال قانونی جلو می‌رویم.

مدیرعامل سپاهان در خصوص درخواست تیم فوتبال ذوب‌آهن برای اجاره ورزشگاه نقش جهان اصفهان اظهار داشت: ما جواب باشگاه ذوب‌آهن را امروز دادیم و با توجه به اینکه دوستان در سال ۹۴ از ما به طور میانگین در هر بازی ۶۰ میلیون تومان می‌گرفتند با توجه به بازی‌های سنگینی مثل استقلال، پرسپولیس و تراکتور این مبلغ را از ما بابت اجاره ورزشگاه ذوب‌آهن می‌گرفتند. ما هم با توجه به برآوردی که مسئولین فنی  ورزشگاه نقش جهان انجام دادند و نسبت به امکانات و شرایط متفاوت نقش جهان مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان را برای اجاره ورزشگاه نقش جهان به باشگاه ذوب‌آهن ارائه دادیم و امروز این نامه را به شهنازی و مسئولین باشگاه فرستادیم. در حال حاضر از جواب باشگاه ذوب‌آهن  اطلاع ندارم و نمی‌دانم که آیا قبول کرده‌اند یا خیر.

/فارس

پاسخی بگذارید