تاریخ: ۸:۵۸ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۲
نام نویسنده: سیده روجا شجری

مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس عملکرد بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان این تیم در بازی با استقلال خوزستان را غیر قابل اعتماد دانست.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،نادر باقری درباره پیروزی سه بر یک پرسپولیس در نهمین هفته رقابت های لیگ برتر مقابل استقلال خوزستان گفت:  برد دلچسب و بزرگی بود که بازیکنان پرسپولیس توانستند با استفاده از تیزهوشی و هماهنگی بالای خود در درون زمین کسب کنند. این نتیجه در روحیه بازیکنان برای کسب پیروزی با الهلال هم تاثیرگذار خواهد بود.

مربی دروازه بان های سابق پرسپولیس درباره عملکرد رادوشوویچ که جانشین علیرضا بیرانوند در چهارچوب دروازه سرخپوشان شده بود اظهار داشت: اینکه بیرانوند جایی در لیست بازیکنان پرسپولیس در همین یک دیدار نداشت اتفاق خوبی بود. چراکه دروازه بان اول پرسپولیس و تیم ملی نیاز به شوک داشت تا به خودش بیاید. اما متاسفانه رادوشوویچ نیز عملکرد قابل قبولی نداشت و نشان داد قابل اعتماد نیست. به نظرم بهتر بود به جای دلارهایی که پای این بازیکنان ریخته می شود به گلرهای جوان ایرانی اعتماد می شد تا پشت سر بیرانوند قرار بگیرند و با انگیزه بالایشان رقابت کنند.

باقری در ادامه تصریح کرد: اینکه امثال رادوشوویچ برای تمدید قرارداد با پرسپولیس نیز شرط و شروط گذاشته است واقعا مضحکانه است. شنیده ام اعلام کرده است در صورتی که برانکو ایوانکوویچ سرمربی باقی بماند او هم خواهد ماند. این اتفاق خوبی برای پرسپولیس نیست.

وی درباره شانس صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا نیز گفت: بازی برگشت با الهلال بسیار سخت است. پرسپولیس باید باخت چهار بر صفر را جبران کند. الهلال نشان داده تیم قدرتمندی است. با این حال فکر می کنم امید به صعود در قلب پرسپولیسی هاست و ما هم امیدواریم معجزه فوتبالی را ببینیم.

/مهر

پاسخی بگذارید