در مسابقات تکواندو قهرمانی کشور؛
تاریخ: ۲۳:۰۲ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۱
نام نویسنده: مجید غلامی
مازندران بر سکوی سوم تکواندو قهرمانی کشور ایستاد !

تیم مازندران عنوان سوم مسابقات تکواندو جوانان و بزرگسالان قهرمانی کشور را به خود اختصاص داد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،سی و نهمین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو جوانان و بزرگسالان کشور با عنوان «جام سفیر کره‌جنوبی» با حضور ۳۳۶ تکواندوکار و در قالب ۳۲ تیم به مدت دو روز در فدراسیون تکواندو برگزار شد و در پایان تیم مازندران بر سکوی سوم کشوری تکیه زد.

تیم مازندران روز نخست و در مبارزات اوزن فرد سید حسین احسانی تنها مدال طلای استان را به دست آورد. در روز دوم مبارزات، سروش احمدی باکسب مدال طلا در وزن ۶۸- کیلو، فنی ترین مبارز رقابت هاشد. مدال نقره وزن ۵۸- کیلو هم به حسین طالب پور رسید تا در نهایت مازندرانی ها با کسب ۲ مدال طلا، یک نقره و ۴۱ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص دهند.

در مسابقات تکواندو قهرمانی کشور، تیم تهران با کسب ۲ مدال طلا، ۲ نقره، ۲ برنز و ۵۷ امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد، هوگوپوشان البرزی با ۳ مدال طلا، یک برنز و ۵۵ امتیاز عنوان نایب قهرمانی را کسب کردند.

تیم مازندران با ترکیب علی تبریزی( ۵۴- کیلوگرم)،حسین طالب پور( ۵۸- کیلوگرم)، علی وهاب پور (۶۳- کیلوگرم)،سروش احمدی( ۶۸- کیلوگرم)،سید حسین احسانی( ۷۴- کیلوگرم)، حسن بشیری( ۸۰- کیلوگرم)، علی فرجی ( ۸۷- کیلوگرم) و محمدرضا اسماعیلی( ۸۷+ کیلوگرم) در این مسابقات حاضر شد.

هدایت تیم مازندران را رشید فتاحی به عنوان سرمربی برعهده داشت. مصطفی شیدایی مربی تیم بود و میلاد کهنسال نیز تیم را سرپرستی کرد.

پاسخی بگذارید