رئیس هیات تکواندو مازندران خبر داد :
تاریخ: ۲۱:۵۱ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۱
نام نویسنده: مهدی غلامی
اعزام تیم منتخب تکواندو مازندران به تورنمنت بین المللی صربستان

رئیس هیات تکواندو مازندران گفت که تیم منتخب تکواندو مردان این استان برای شرکت در تورنمنت بین المللی صربستان ۲۰۱۷ عصر پنجشنبه راهی آن کشور شد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،فیض الله نفجم روز جمعه در گفت و گویی افزود : این تیم با ۷ تکواندوکار در سه رده سنی ، نونهالان ، نوجوانان و بزرگسالان به همراه سرمربی ، ۲ مربی و سرپرست در مجموع با ۱۱ نفر به این رقابت ها اعزام شد.
وی گفت که برای تیم اعزامی مازندران در رده سنی نونهالان در وزن منفی ۵۳ کیلوگرم ابوالفضل سمندری ، در رده سنی نوجوانان و در وزن منهای ۴۸ کیلوگرم رضا کلانی و پوریا رضایی ، وزن منهای ۵۵ کیلوگرم بهادر قادری ، منفی ۵۹ کیلوگرم امیررضا خلیلی و وزن منفی۶۸ کیلوگرم احمدرضا یزدان پناه و در رده سنی بزرگسالان در وزن منهای ۸۷ کیلوگرم احمد محمدی در این مسابقات به مصاف حریفان خواهند رفت.
رئیس هیات تکواندو مازندران اضافه کرد که هدایت تیم اعزامی مازندران را محمد زمانی بر عهده دارد و مهران فلاح و سعید نجفدری به عنوان مربی و سعید قلی نژاد به عنوان سرپرست در کنار تیم قرار دارند.
وی با اشاره به اینکه تورنمنت بین المللی صربستان یکی از مسابقات معتبر و دارای تقویم فدراسیون جهانی است وکشورهای صاحب سبک این رشته حضور پیدا می کنند ، ابراز امیداوری کرد که تیم اعزامی مازندران در این تورنمنت بین المللی درخشش داشته باشد.
تورنمنت بین المللی صربستان ۲۰۱۷ در تمام ره های سنی روزهای شنبه و یکشنبه ۲۲ و ۲۳ مهر ماه در شهر بلگراد برگزار می شود.

پاسخی بگذارید