تاریخ: ۲۱:۵۰ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از توقف تیمش برابر فولاد در نخستین تجربه مربیگری او گفت: هنوز بازیکنانم به هماهنگی کامل نرسیده اند اما شرایط بهتر می‌شود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،وینفرد شفر پس از تساوی بدون گل شامگاه امروز جمعه تیمش برابر فولاد به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: به خبرنگاران عزیز باید به فارسی سلام کنم. پس می گویم: سلام.

وی پس از مطرح کردن این جمله در مورد بازی گفت: نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم. یکی از مشکلات بزرگمان این است که برای خودمان ایجاد موقعیت گلزنی نمی کردیم. پاس نهایی را به خوبی نتوانستیم به مهاجمان بدهیم.

سرمربی آلمانی استقلال افزود: از همان روز اول گفتم که کار بسیار دشواری داریم. الان به ۶۰ در صد خواسته هایمان رسیدیم. تعویض توپ در گوشه های زمین کار سختی بود. تیم دفاعی ای همچون فولاد را باید از طریق شوت و سانتر از جناحین با خطر جدی روبرو کنیم. خوشحالم که سه بازیکن ملی پوشم را داشتم. در این بازی دیدم که برخی ها با هم هماهنگ نیستند. هر چه از زمان بازی گذشت بازیکنانم استرس بیشتری پیدا می کردند.

شفر درباره بازی با فولاد خوزستان تصریح کرد: دفاع در این دیدار عالی بودند و خوشحالم که چنین تیم محکم و خوبی داشتم. البته انتظار داشتم بازیکنانم با استرس کمتری بازی کنید. روی مسائل تاکتیک مان باید بهتر کار کنیم. در تمرینات فهمیده بودم که باید خیلی کار کنیم. مطمئنم با بازیکنان این چنینی موفق ظاهر می شویم.

وی درباره استقبال هواداران از بازی امروز این تیم تصریح کرد: از آنها ممنونم که در روزهای بازی به ورزشگاه می آیند. مطمئنم اتفاقات خیلی خوبی در انتظار استقلال خواهد بود.

/مهر

پاسخی بگذارید