تاریخ: ۲۱:۴۷ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

دروازه بان فولاد خوزستان گفت: قصد توهین و بی احترامی به هواداران استقلال را نداشته و ندارم اما آنها چون تیمشان گل نمی زد به شدت عصبی بودند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،حامد لک پس از تساوی بدون گل تیمش برابر استقلال تهران در ورزشگاه آزادی گفت: بازی خوبی انجام دادیم و می توانستیم برنده این دیدار هم باشیم. ما چند موقعیت مسلم گل را از دست دادیم و اگر یکی از آنها به گل تبدیل می شد سه امتیاز بازی را به دست آورده بودیم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا هواداران استقلال به شما توهین کردند؟ اظهار داشت: من به آنها بی احترامی نکردم اما فکر می کنم چون تیمشان نتوانست به پیروزی دست پیدا کند، از این موضوع عصبانی بودند و مرا مورد توهین قرار دادند.

لک در پاسخ به این سوال که شما هواداران را تحریک کردید و همین موضوع باعث توهین های بسیاری به شما شد تصریح کرد: هرگز آنها را تحریک نکردم. شاید آنها فکر می کردند که من وقت کشی می کنم اما من چنین کاری نکردم و هر زمان که توپ در اختیار داشتم بازی را به جریان انداختم.

دروازه بان فولاد خوزستان در پایان و با انتقاد از توهین های بسیار بدی که به او در فضای مجازی می شود خاطرنشان کرد: متأسفانه در فضای مجازی اتفاقات بدی رخ می دهد. در ورزشگاه شاید ۴۰ هزار به من توهین می کنند اما در اینستاگرام۷۰ هزار نفر مرا مورد توهین قرار می دهند.

/مهر

پاسخی بگذارید