در مسابقات کشتی کلاسیک بانوان مازندران؛
تاریخ: ۲۱:۳۹ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۱
نام نویسنده: مهدی غلامی
بانوان ساروی قهرمان کشتی کلاسیک مازندران شدند

تیم ساری در پایان مسابقات کشتی کلاسیک بانوان مازندران که به میزبانی هیات کشتی آمل برگزار شد ، در دو رده سنی نوجوانان و جوانان جام قهرمان را بالای سر بردند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در این مسابقات که با حضور ۶۹ کشتی گیر از شهرهای آمل ، قائمشهر ، جویبار ، ساری ، بهشهر و ۲ تیم از نور روز جمعه در سالن کشتی جهان پلهوان ‘ قاسم رضایی’ آمل برگزار شد ، تیم ساری در رده سنی نونهالان با کسب ۲۷ امتیاز قهرمان شد و تیم دوم نور با کسب ۲۰ و قائمشهر با ۹ امتیاز به ترتیب دوم و سوم شدند.
بانوان کشتی گیر ساروی در رده سنی نوجوانان هم با کسب ۳۴ امتیاز بالاتر از تیم های نور (ب ) و قائمشهر قرار گرفتند و جشن قهرمانی برپا کردند.
همچنین در رده بزرگسالان این مسابقات نیز تیم نور با کسب ۵۰ امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های جویبار با ۴۷ و قائمشهر با ۳۸ امتیاز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.
در نتایج انفرادی این مسابقات و در رده سنی نونهالان و در وزن ۲۸ کیلوگرم زهرا حسینی و وزن ۳۵ کیلوگرم زهرا سالارنیا هر دو از تیم دوم نور و در وزن ۴۰ کیلوگرم یلدا طورافعی از ساری به مقام نخست دست یافتند.
در رده سنی نوجوانان در وزن ۴۴کیلوگرم عسل جعفرنیا از قائمشهر ، در وزن ۴۸ کیلوگرم سیده هانیه حسینی از تیم دوم نور، وزن ۵۰ کیلوگرم یاسمن ابراهیمی از تیم نور( ب) ، در وزن ۶۰کیلوگرم مرجان قاسمی از آمل ، در وزن ۵۵ کیلوگرم آیدا دلاوری از قائمشهر ، در وزن ۶۵کیلوگرم الهه روزبه از قائمشهر ، در وزن ۷۰ کیلوگرم طوعه باقری از قائمشهر ، در وزن ۷۵کیلوگرم زهرا ابراهیمی از تیم نور قهرمان شدند.
در رده سنی بزرگسالان این مسابقات که در سه وزن برگزار شد ، در وزن ۵۰ کیلوگرم طاهره عباسپور از نور ، در وزن ۵۵کیلوگرم فاطمه فتاحی از جویبار و در وزن ۶۰ کیلوگرم الهام رضایی از تیم ساری مقام های قهرمانی را از آن خود کردند.
ستاره اسماعیلی عضو شورای فنی فدراسیون کشتی بانوان ایران هم در محل برگزاری این مسابقات حضور و عملکرد کشتی گیران مازندرانی را زیر نظر داشت.
در پایان این مسابقات به نفرات و تیم های برتر جوایزی اهداء شد.

پاسخی بگذارید