تاریخ: ۲۱:۱۰ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت:بازی خوبی بود. بازی که ۴ گل داشته باشد قطعاً بازی خوبی بود. صحنه پنالتی درست بود و از داور تشکر می‌کنم و شک ندارم که درست بود.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،امیر قلعه‌نویی پس از تساوی ۲ بر ۲ تیمش برابر پدیده خراسان در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: بازی خوبی بود. بازی که ۴ گل داشته باشد قطعاً بازی خوبی بود. صحنه پنالتی درست بود و از داور تشکر می‌کنم و شک ندارم که درست بود.

وی که با کنایه به سوال خبرنگاران جواب می‌داد، خاطرنشان کرد: می‌توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم، اما اینگونه نشد. داور یکی از بهترین روزهای خود را پشت سرگذاشت و به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم. او مدیریت خوبی داشت و در صحنه پنالتی و گل اول تصمیمات درستی گرفت.
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارید که نیمه مربیان را باختید، عنوان کرد: بله؛ همین طور است. مهاجری از من بهتر بود و من نیمه مربیان را باختیم!
به گزارش خبرگزاری فارس، زمانی که قلعه‌نویی قصد حضور در نشست خبری را داشت در تونل با کریمی، مدیرعامل باشگاه پدیده روبرو شد و نسبت به فحاشی تماشاگران علیه او گلایه کرد. ضمن اینکه در نشست خبری هم در پاسخ به این سوال جوابی نداد.
قلعه‌نویی درمورد تعویض زودهنگام ایمان موسوی هم واکنشی نشان نداد.

/فارس

پاسخی بگذارید