تاریخ: ۲۰:۴۴ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

سرمربی تیم نفت آبادان گفت: فکر می کنم از هر نظر مستحق کسب سه امتیاز بودیم.دست بچه‌ها رو می بوسم. هر روز بهتر بازی می کنند. از نظر من این تیم کلاسیک بازی می کند.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،در پایان هفته نهم لیگ برتر فوتبال دو تیم نفت آبادان و نفت طلائیه به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار نفت آبادان با نتیجه یک بر صفر به برتری دست یافت. فراز کمالوند سرمربی تیم نفت آبادان در پایان این دیدار اظهار داشت: بازی خوبی را امروز انجام دادیم. تیم‌های مدعی را بردیم، این فوتبال به من می‌چسبد. امروز به حریف احاطه داشتیم، البته آنها ۵-۴ بازیکن بلندقامت دارند که ما را اذیت کردند. داور هم می‌توانست یک پنالتی به نفع ما بگیرد. اما بهتر است قضاوت در مورد داوری را به کارشناسان واگذار کنیم و آنها در مورد این موضوع اظهارنظر کنند. در کل ما مستحق برد بودیم.

وی در ادامه صحبت‌های خود گفت: یک سری‌ها ناجوانمردانه در مورد تیم ما حرف می‌زنند، من نمی‌دانم آیا تیم قهرمان را به دست من داده‌اند که این‌طور توقع دارند، اگر این رویه به همین شکل ادامه پیدا کند دیگر هیچ بازیکنی به این تیم نمی‌آید. ناجوانمردانه روی بازیکنان ما فشار روحی و روانی می‌آورند. واقعاً‌این رفتارها بد است، یک روز به اسدی گیر می‌دهند یک روز به ابراهیم‌زاده گیر می‌دهند. این رویه باعث می‌شود بازیکنان استرس بگیرند. یکسری‌ها واقعاً نمی‌دانم چرا خجالت نمی‌کشند. ما تازه هفته هفتم و هشتم فصل هستیم اما استرس به بازیکنان ما زیاد وارد می‌کنند. من سال قبل به تیم گسترش قول داده بودم و آرامش خوبی داشتم، اما اینجا فشار روحی و روانی روی بازیکنان زیاد است. کاری کرده‌اند که ۳ نفر از بازیکنان ما می‌گویند رضایت‌نامه ما را بدهید نیم‌فصل برویم. واقعاً این رفتارها از سوی بعضی‌ها نمی‌دانم روی چه حسابی است.

کمالوند در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: یکسری‌ها ناجوانمردانه و باهدف به بازیکنان ما استرس وارد می‌کنند. ما هر بازیکنی را که به تیم آوردیم خوب و باسابقه است. مرتضی کاپیتان تیم بود و در تیم تراکتورسازی در جام باشگاه‌های آسیا بازی کرده است. کرار جاسم بازیکن ملی است و ۱۰۰ بازی ملی دارد. من واقعاً نمی‌دانم یکسری‌ها چه می‌گویند؟ حرف حساب آنها چیست؟

سرمربی تیم نفت آبادان در ادامه صبحت‌های خود عنوان کرد: مردم باید جلوی آنها بایستند. بازیکن باید راحت بازی کند. بابا! عجله نکنید. صبر کنیم ما هنوز در هفته هشتم و نهم هستیم. مگر قرا راست من چکار کنم. تیم را به جام باشگاه‌های اسیا ببرم؟ من در ابتدا قول دادم یک تیم با آبرو و باعزت برای آبادان در لیگ برتر داشته باشیم. لیگ از سال ۸۰ که شروع شده، تیم آبادان چندم شده؟ یک‌طوری رفتار کنید ۴ تا بازیکن در نیم‌فصل بتوانیم به تیم اضافه کنیم، کاری نکنید که بازیکنان تیم در نیم‌فصل به دنبال رفتن باشند. یک روز می‌گویند درویشی، کریم شیره‌ای است و حالا امروز شده مارادونا! بازیکن از روزی که به تیم ما‌ آمده ۳ تا بازی نکرده، توقع دارید چکار کند؟!

وی در مورد حضور بازیکنان لیگ برتر در تیم ملی گفت: تیم ملی‌ می‌خواهد برود جام جهانی و منافع ملی در میان است. من عرق وطن‌پرستی دارم، کی‌روش می‌تواند تیم ملی ایران را برای اولین بار در دور بعدی به جام جهانی ببرد، به نظر من باید تلاش کنیم تیم ملی در آرامش باشد.

کمالوند در ادامه صحبت‌های خود گفت: به نظر من با موجودیتی که داریم بچه‌های ما خوب هستند، دو بازی را باخته‌ایم و دو بازی را برده‌ایم،‌ هر کسی یک چیزی در مورد بازیکنان ما می‌گوید. مثلاً‌می‌گفتند فلان بازیکن پیر است نمی‌تواند بدود. ما جی پی اس داریم با مقایسه‌هایی که دربازی‌های قبل داشتیم، بازیکن ما در بازی مقابل سایپا ۸۰۰ متر میانگین بازی بچه‌ها، بالاتر بوده است. این رفتارها به بازیکنان ما استرس وارد می‌کند. من ناراحت نیستم، به هر حال من مربی‌ای هستم که در فشار کار کردم. ۲۶ سالم بوده که در لیگ تیم داشتم. چند تیم را در لیگ برتر حفظ کرده‌ام. اما فشارها به قدری زیاد است که بازیکن خوب تیم ما اصرار می‌کند رضایت‌نامه او را بدهیم تا نیم‌فصل از این تیم برود. من گرگ باران‌دیده‌ام و در لیگ برتر فشارهای زیادی را تحمل کرده‌ام. هزاران هزار نفر هم هرچه می‌خواهند بگویند برای من مهم نیست، این نفرات بیشتر از ۵۰ نفر هم نیستند، دیگران تحت تأثیر قرار نگیرند. اینها به دنبال این هستند که تیم را به‌هم بریزند. فراز  کمالوند می‌رود ولی این تیم می‌ماند. باید جلوی این افراد را بگیرند.

/فارس

پاسخی بگذارید