تاریخ: ۲۰:۳۷ :: ۱۳۹۶/۰۷/۲۱
نام نویسنده: سیده روجا شجری

بازیکن تیم سپید رود رشت گفت: بالاخره همیشه در رشت و انزلی این اتفاقات پیش می‌آید و همیشه این کری‌ها بین این دو تیم و طرفدارانشان وجود دارد. شما بازی‌های انزلی را که نگاه کنید شعارها علیه سپیدرود است و اینجا هم علیه ملوان.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،محمد نزهتی بازیکن تیم سپیدرود رشت پس از تساوی تیمش مقابل سایپا در جمع خبرنگاران، گفت: خدا را شکر توانستیم در یک بازی سخت در مقابل تیم خوبی مثل سایپا نتیجه بگیریم. با فشاری که در نیمه دوم به این تیم آوردیم و زحماتی که بچه‌های ما کشیدند گل زدیم و انشاءالله بتوانیم این روند را همچنان ادامه دهیم.

وی در خصوص برخوردش با اخباری در محوطه جریمه، افزود: نه برخوردی نداشتم.

بازیکن تیم سپیدرود رشت، افزود: ما از هفته چهارم نتایج خیلی خوبی کسب کردیم، از برد مقابل پیکان شروع شد، ما سه هفته خیلی بدی را پشت‌سر گذاشته بودیم در حالی که انتظار می‌رفت ما آن سه هفته نتایج خوبی را بگیریم و متأسفانه این اتفاق نیفتاد، ما تحت فشار بودیم. تیم ما از بازی چهارم روند رو به رشدش را شروع کرد و خدا را شکر که این روند را ادامه دادیم. در این بازی هم می‌توانستیم پیروز باشیم، نیمه دوم بازی پایاپای بود و خوشحالم از اینکه توانستیم از تهران با یک امتیاز برگردیم.

نزهتی در خصوص شعارهای هواداران و کری که می‌خواندند، گفت: بالاخره همیشه در رشت و انزلی این اتفاقات پیش می‌آید و همیشه این کری‌ها بین این دو تیم و طرفدارانشان وجود دارد. شما بازی‌های انزلی را که نگاه کنید شعارها علیه سپیدرود است و اینجا هم علیه ملوان

/فارس

پاسخی بگذارید