تاریخ: ۱۶:۵۶ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۰
نام نویسنده: sobhan

تیم دو نفره برادران عالمیان به دیدار نهایی تور جهانی تنیس روی میز در بلژیک راه یافت. به گزارش “مازنداسپرت”  از مرحله نیمه نهایی تور جهانی تنیس روی میز در بلژیک عصر امروز تیم دوبل ایران متشکل از نوشاد و نیما عالمیان به مصاف تیم ژاپن با حضور میزوکی اویکاوا و کوهی سامبه رفت و […]

تیم دو نفره برادران عالمیان به دیدار نهایی تور جهانی تنیس روی میز در بلژیک راه یافت.

به گزارش “مازنداسپرت”  از مرحله نیمه نهایی تور جهانی تنیس روی میز در بلژیک عصر امروز تیم دوبل ایران متشکل از نوشاد و نیما عالمیان به مصاف تیم ژاپن با حضور میزوکی اویکاوا و کوهی سامبه رفت و موفق شد در یک جدال سخت و نفسگری حریف خود را ۳ بر ۲ شکست بدهد و گام به فینال بگذارد.

تیم دوبل ایران در ست‌های دوم، چهارم و پنجم با نتایج ۱۱ بر ۶، ۱۱ بر ۶ و ۱۴ بر ۱۲ پیروز شد و در ست‌های اول و سوم با نتایج ۱۱ بر ۵ و ۱۱ بر ۸ مغلوب شد.

ست پنجم این مسابقه پایاپای جلو رفت، تا اینکه برادران عالمیان در حالی که ۱۳ بر ۱۲ پیش بودند، موفق شدند امتیاز چهاردهم را کسب کنند.

تیم کشورمان در حالی ژاپن را شکست داد که سامبه در رده ۱۰۲ و اویکاوا در رده ۱۰۲ رنکینگ جهانی قرار دارند.

برادران عالمیان عصر فردا (شنبه) در فینال به مصاف تیم مجارستان خواهند رفت. دو بازیکن تیم مجارستان در رتبه‌های ۲۸۳ و ۳۱۸ رده بندی جهانی ایستاده‌اند، در حالی که نوشاد در رده ۱۰۳ و نیما عالمیان نیز در رده ۱۹۲ قرار دارند.

 

منبع:ورزش۳

 

 

 

 

پاسخی بگذارید