تاریخ: ۱۶:۴۷ :: ۱۳۹۴/۰۶/۲۰
نام نویسنده: sobhan

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: می‌توانستیم در نیمه اول بیشتر از یک گل به ثمر برسانیم.   به گزارش “مازنداسپرت“پرویز مظلومی در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های استقلال و شهرداری سمنان که با پیروزی ۵ بر صفر استقلالی‌ها همراه بود، گفت: در نشست خبری قبل از بازی هم گفته بودم که برای شناخت حریف‌مان […]

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: می‌توانستیم در نیمه اول بیشتر از یک گل به ثمر برسانیم.

 

به گزارش “مازنداسپرت“پرویز مظلومی در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های استقلال و شهرداری سمنان که با پیروزی ۵ بر صفر استقلالی‌ها همراه بود، گفت: در نشست خبری قبل از بازی هم گفته بودم که برای شناخت حریف‌مان به یک نیمه زمان احتیاج داریم. باید به تیم شهرداری سمنان هم خسته نباشید بگویم که بازی خوبی انجام داد. ما می‌توانستیم در نیمه اول بیشتر از یک گل به ثمر برسانیم اما این اتفاق رخ نداد.

سرمربی استقلال ادامه داد: در نیمه دوم شناخت بهتری از حریفمان پیدا کردیم و توانستیم ۵ گل به شهرداری سمنان بزنیم.

وی گفت: باید به بازیکنانم خسته نباشید بگویم و تاکید کنم که بازیکنان جوان ما خوب دویدند و دقایقی به خاطر لایه‌های دفاعی حریف که فشرده بازی می‌کردند نتوانستیم گل بزنیم، بعد از آن سعی کردیم لایه‌های فشرده را باز کنیم. هدف ما از این بازی رفتن به مرحله بعد بود که خوشبختانه به آن دست پیدا کردیم.

مظلومی با اشاره به برنامه مسابقات استقلال در لیگ برتر تصریح کرد: من روی زمان‌بندی برای استقلال حرف دارم. به خاطر تیم ملی و نفت تهران احترام گذاشتیم و موافقت کردیم که بازی ما با نفت عقب بیفتد، اما هیچ همکاری با ما صورت نگرفت و بازی ما را فشرده برنامه‌ریزی کردند. ۳۰ شهریور با نفت بازی داریم و دوم مهر باید به مصاف راه‌آهن برویم. در این شرایط فرصت ریکاوری نداریم و ۳ روز بعد از دیدار با نفت باید با راه‌آهن بازی کنیم. نمی‌دانم چطور باید این فشردگی و تحت فشار بودن را هضم کنیم.

 

منبع:ورزش۳

پاسخی بگذارید