نتایج هفته پنجم لیگ دسته سوم فوتبال کشور؛
تاریخ: ۲۰:۴۴ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
نام نویسنده: علی احمدی
روز کولاک مازنی ها/ساروی ها و قائمشهری ها گل کاشتند +نتایج

هفته پنجم رقابتهای لیگ دسته سوم کشور مرحله اول امروز در شهرهای مختلف برگزار شد که نتایج این مسابقات به شرح زیر می باشد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،هفته پنجم رقابتهای لیگ دسته سوم کشور در مرحله اول امروز در شهرهای مختلف برگزار شد که در این روز نمایندگان مازندران به برد های پرگل برابر حریفانشان دست پیدا کردند.

در ساری تیم شهدای این شهر در برابر نگین شاهوار شاهرود قرار گرفت. در این دیدار شاگردان سید ذوالفقار شریفی گل کاشتند و موفق شدند حریف خودشان را در این دیدار گلباران کنند.شاگردان جوان شریفی در یک دیدار جذاب و تماشایی عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند و حریف خودشان را با نتیجه ۴ بر صفر شکست دادند تا سه امتیاز این دیدار را از آن خود کنند.

در دیگر دیدر تیم شهید مولایی قراخیل در برابر شهید کریمی تهران قرار گرفت. شاگردان ابراهیم مرادی هم در این دیدار فوق العاده ظاهر شدند و با ارائه یک بازی حساب شده حریف خودشان با شکستی پرگل بدرقه کردند. شاگردان ابراهیم مرادی جوان در این دیدار موفق شدند حریف تهرانی خودشان را با نتیجه ۴ بر ۱ شکست دهند و سه امتیاز شیرین این دیدار را از آن خودشان کردند .

سایر نتایج به شرح ذیل می باشد:

گروه یک:

صنعت مشهد ۵–۰ آریا سپاهان تهران

شهدای ساری ۴–۰ نگین شاهوار شاهرود

کاوه شهرداری ورامین ۰–۰ مقاوم فجر البرز

شهید مولایی قراخیل ۴–۱ شهید کریمی تهران

ابومسلم ثامن مشهد – نسل ابومسلم مشهد(سه شنبه ۱۸ مهر ساعت ۱۴:۴۵)

 

گروه دوم:

پاس گیلان ۱–۰ آریا مینوی خرم دره

امید حسن آباد – ستاره شهر قزوین (سه شنبه ۱۸ مهر، ساعت ۱۵)

فولاد ویژن ماهان – سهیل قم (سه شنبه۱۸ مهر، ساعت ۱۵)

بهمن سبز البرز – مقاومت البرز (سه شنبه۱۸ مهر،ساعت ۱۵:۱۵)

 

گروه سه:

بیمارستان پارس تهران ۱–۱ دالاهو کرمانشاه

آرش ری ۱–۱ ذوب و فلزات بهار

ذوالفقار کاشان ۲–۳ مبل محتشم تبریز

پاس ساوه ۱–۱ آذریورد شاهین دژ

مهدیه تبریز ۰–۰ عقاب تهران

 

گروه چهارم:

پرسپولیس بنه گز۱–۲ فولاد یاسوج

استقلال رامهرمز ۵–۱ مهرگان دره شهر

استقلال رامشیر ۰–۰ سپاهان ایذه

نساجی بروجرد ۱–۱ پیام چغادک

پردیس خرم آباد ۱–۰ سپاهان خورموج

استقلال بنه گز – شاهد پلدختر (سه شنبه۱۸ مهر، ساعت ۱۵:۱۵)

 

گروه پنجم:( سه شنبه ۹۶/۰۷/۱۸)

توسعه کیش – شهید باقری گویم(۱۵

سنگ آهن بافق یزد – ستارگان بستانو بندرعباس ۱۵

جهاد نصر سیرجان – فولاد بردسیر ۱۵

شهید رضایی فیروز آباد – پیشگامان بیرجند ۱۵:۱۵

عقاب شیراز – شاهین زاهدان ۱۵:۱۵

منبع نتایج : دی اسپورت

پاسخی بگذارید