سه شنبه تمام فوتبالی برای مازنی ها؛
تاریخ: ۲۰:۳۱ :: ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
نام نویسنده: علی احمدی
از جدال های دیدنی لیگ یکی ها تا عشق بازی ساروی ها در قلعه عقاب ها

فردا سه شنبه ۱۸ مهرماه دیدارتیم های خونه به خونه با بادران تهران،نساجی قائمشهر با شهرداری تبریز درلیگ یک و بازی تیم فوتسال لیگ برتری شهروند ساری با مس سونگون یک روز تمام فوتبالی را برای مازنی ها رقم خواهد زد.

به گزارش مازند اسپرت (مازند ورزش)،خونه به خونه بابل درلیگ دسته یک از۷ بازی گذشته ۱۱ امتیاز جمع کرده ودررده هفتم ونساجی قائمشهر هم با همین تعداد بازی و۱۳ امتیاز دررده سوم جدول ۱۸ تیمی این رقابت ها قرار دارد.
همچنین تیم فوتسال شهروند ساری در رقابت های لیگ برتر ۱۴ تیمی هم با ۱۶ امتیاز از ۱۲ بازی در رده هشتم قرار دارد و به جز بازی خونه به خونه که در تهران انجام می شود، ۲ دیدار دیگر در شهرهای قائمشهر و ساری پیگیری خواهد شد.
وضعیت ۳ تیم فوتبالی و فوتسالی مازندران در رقابت های لیگ یک و برتر به گونه ای رقم خورده که بازی ۱۸ مهرماه از این جهت برای آنها اهمیت دارد که کسب نتیجه برد می تواند آنها را ۲ تا ۳ پله بالا بکشد و باخت نیز همین تعداد به زیر بکشد.
خونه به خونه که هدایتش را جواد نکونام کاپیتان سابق تیم ملی برعهده دارد،هفته گذشته دربازی خانگی در برابرتیم نه چندان مطرح وپایین جدول ایرانجوان نتیجه خوبی را کسب کرد و با برد برابراین تیم جایگاهش را ۲ پله بالا برد و برای رسیدن به خواسته سرمربی اش که رسیدن به لیگ برتر است، باید دیدار خارج از خانه را در مقابل بادران تهران صدرجدولی با برد به پایان ببرد.
تیم بادران از ۷ بازی گذشته با ۱۵ امتیاز در رده دوم جدول ۱۸ تیمی رقابت های لیگ دسته اول جام آزادگان قرار دارد.
* نساجی قائمشهرتثبیت جایگاه سومی
نساجی قائمشهرکه دیدارهفته قبل خود را در بیرون از خانه ،برابراکسین البرزدرکرج با بدشانسی واگذارکرد و تا حدودی نیزشانس رسیدن به صدر جدول را از دست داد،در بازی فردا به دنبال برد بازی خانگی و تثبیت جایگاهش در رده سوم این رقابت هاست.
نساجی قائمشهر به دیدار شهرداری تبریز پایین جدولی قرار می رود و این بهترین فرصت برد و کسب ۳ امتیاز پیشروی این تیم است تا چند هفته ای در جایگاه سوم باقی بماند.
** شهروند ساری- برد در پایان نیم فصل اول
شهروند ساری تیم فوتسالی مازندران دررقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های ایران نیز در دیدار پایانی نیم فصل اول میزبان مس سونگون تبریز صدرنشین است که با امیدواری به برد و یا حداقل نباختن در این بازی بتواند به تعطیلات ۲ هفته ای نیم فصل اول برود.
این تیم که بازی هفته گذشته خود را دربرابر تیم فرش آراء مشهد با نتیجه ۴ بر۲ واگذار کرده بود،درصورت باخت ، نوارنباختن دربازی های خانگی اش پاره می شود و دراستراحت نیم فصل اول باید برای رسیدن به آرزوی خود رسیدن در پله سوم و یا حتی چهارم جدول تمرینات سختی را پشت سر بگذارد.
با این روند وضعیت تیم های فوتبالی مازندران همانند تیم های والیبالی حاضر در لیگ برتر چندان رضایت بخش نبوده و عمده مشکل تمام این تیم ها نیز نداشتن حامی مالی قوی و برنامه ریز است و همین معضل باعث شده تا مازندران از ۱۴ سال گذشته تاکنون درحسرت حضور دررقابت های لیگ برتر فوتبال بماند و در والیبال نیز با وجود کسب یک قهرمانی سال های سختی را پشت سر بگذارد./ایرنا

پاسخی بگذارید